Search Form
First, enter a politician or zip code
Now, choose a category

Officials

Wisconsin Local Legislative Officials

William Siebers

Alderman (Appleton, WI)

District 1
Vered Meltzer

Alderman (Appleton, WI)

District 2
Curt Konetzke

Alderman (Appleton, WI)

District 3
Joe Martin

Alderman (Appleton, WI)

District 4
Edward Baranowski

Alderman (Appleton, WI)

District 5
Greg Dannecker

Alderman (Appleton, WI)

District 6
Kathleen Plank

Alderman (Appleton, WI)

District 7
Polly Dalton

Alderman (Appleton, WI)

District 8
Margret Mann

Alderman (Appleton, WI)

District 9
Christine Williams

Alderman (Appleton, WI)

District 10
Patti Coenen

Alderman (Appleton, WI)

District 11
Cathy Spears

Alderman (Appleton, WI)

District 12
Kyle Lobner

Alderman (Appleton, WI)

District 13
Christopher Croatt

Alderman (Appleton, WI)

District 14
Jeffery Jirschele

Alderman (Appleton, WI)

District 15
Shelia De Forest

Councilor (Beloit, WI)

At-Large
Charles Haynes

Councilor (Beloit, WI)

At-Large
Regina Hendrix

Councilor (Beloit, WI)

At-Large
Ana Kelly

Councilor (Beloit, WI)

At-Large
Charles Kincaid

Councilor (Beloit, WI)

At-Large
David Luebke

Councilor (Beloit, WI)

At-Large
Ron Balzer

Alderman (Brookfield, WI)

At-Large
Scott Berg

Alderman (Brookfield, WI)

At-Large
Christopher Blackburn

Alderman (Brookfield, WI)

At-Large
Bill Carnell

Alderman (Brookfield, WI)

At-Large
Buck Jurken

Alderman (Brookfield, WI)

At-Large
Renee Lowerr

Alderman (Brookfield, WI)

At-Large
Gary Mahkorn

Alderman (Brookfield, WI)

At-Large
Jeff McCarthy

Alderman (Brookfield, WI)

At-Large
Lisa Mellone

Alderman (Brookfield, WI)

At-Large
Jerry Mellone

Alderman (Brookfield, WI)

At-Large
Mark Nelson

Alderman (Brookfield, WI)

At-Large
Rick Owen

Alderman (Brookfield, WI)

At-Large
Bob Reddin

Alderman (Brookfield, WI)

At-Large
Daniel Sutton

Alderman (Brookfield, WI)

At-Large
Tim Tewalt

Council Member (Eau Claire, WI)

District 1
David Klinkhammer

Council Member (Eau Claire, WI)

District 2
Kathy Mitchell

Council Member (Eau Claire, WI)

District 3
Bob Von Haden

Council Member (Eau Claire, WI)

District 4
Andrew Werthmann

Council Member (Eau Claire, WI)

District 5
Catherine Emmanuelle

Council Member (Eau Claire, WI)

At-Large
Kerry Kincaid

Council Member (Eau Claire, WI)

At-Large
Eric Larsen

Council Member (Eau Claire, WI)

At-Large
Monica Lewis

Council Member (Eau Claire, WI)

At-Large
David Strobel

Council Member (Eau Claire, WI)

At-Large
Michael Xiong

Council Member (Eau Claire, WI)

At-Large
Catherine Block

Council Member (Fond Du Lac, WI)

At-Large
Brian Foster

Council Member (Fond Du Lac, WI)

At-Large
Greg Giles

Council Member (Fond Du Lac, WI)

At-Large
Brian Kolstad

Council Member (Fond Du Lac, WI)

At-Large
Lee Lorrigan

Council Member (Fond Du Lac, WI)

At-Large
Karyn Merkel

Council Member (Fond Du Lac, WI)

At-Large
Gary Miller

Council Member (Fond Du Lac, WI)

At-Large
Mark Dandrea

Alderman (Franklin, WI)

District 1
Daniel Mayer

Alderman (Franklin, WI)

District 2
Kristen Wilhelm

Alderman (Franklin, WI)

District 3
Janet Evans

Alderman (Franklin, WI)

District 4
Doug Schmidt

Alderman (Franklin, WI)

District 5
Susanne Mayer

Alderman (Franklin, WI)

District 6
Jerry Wiezbiskie

Alderman (Green Bay, WI)

District 1
Thomas De Wane

Alderman (Green Bay, WI)

District 2
Andy Nicholson

Alderman (Green Bay, WI)

District 3
Tim De Wane

Alderman (Green Bay, WI)

District 4
David Nennig

Alderman (Green Bay, WI)

District 5
Joe Moore

Alderman (Green Bay, WI)

District 6
Randy Scannell

Alderman (Green Bay, WI)

District 7
Christopher Wery

Alderman (Green Bay, WI)

District 8
Guy Zima

Alderman (Green Bay, WI)

District 9
Mark Steur

Alderman (Green Bay, WI)

District 10
Brian Danzinger

Alderman (Green Bay, WI)

District 11
Thomas Sladek

Alderman (Green Bay, WI)

District 12
Linda Lubotsky

Alderman (Greenfield, WI)

District 1
Bruce Bailey

Alderman (Greenfield, WI)

District 2
Karl Kastner

Alderman (Greenfield, WI)

District 3
Pamela Akers

Alderman (Greenfield, WI)

District 4
Shirley Saryan

Alderman (Greenfield, WI)

District 5
Mark Bobzien

Council Member (Janesville, WI)

At-Large
Kay Deupree

Council Member (Janesville, WI)

At-Large
Jim Farrell

Council Member (Janesville, WI)

At-Large
Rich Gruber

Council Member (Janesville, WI)

At-Large
Sam Liebert

Council Member (Janesville, WI)

At-Large
Doug Marklein

Council Member (Janesville, WI)

At-Large
Carol Tidwell

Council Member (Janesville, WI)

At-Large
Eric Haugaard

Alderman (Kenosha, WI)

District 1
Rhonda Jenkins

Alderman (Kenosha, WI)

District 2
Jan Michalski

Alderman (Kenosha, WI)

District 3
G. Ruffolo

Alderman (Kenosha, WI)

District 4
Rocco LaMacchia, Sr.

Alderman (Kenosha, WI)

District 5
Dave Paff

Alderman (Kenosha, WI)

District 6
Patrick Juilana

Alderman (Kenosha, WI)

District 7
Kurt Wicklund

Alderman (Kenosha, WI)

District 8
Keith Rosenberg

Alderman (Kenosha, WI)

District 9
Anthony Kennedy

Alderman (Kenosha, WI)

District 10
Scott Gordon

Alderman (Kenosha, WI)

District 11
Steve Bostrom

Alderman (Kenosha, WI)

District 12
Curt Wilson

Alderman (Kenosha, WI)

District 13
Daniel Prozanski, Jr.

Alderman (Kenosha, WI)

District 14
Jack Rose

Alderman (Kenosha, WI)

District 15
Bob Johnson

Alderman (Kenosha, WI)

District 16
David Bogdala

Alderman (Kenosha, WI)

District 17
Andrea Richmond

Council Member (La Crosse, WI)

District 1
Dempsey Miller III

Council Member (La Crosse, WI)

District 2
Ryan Cornett

Council Member (La Crosse, WI)

District 3
Jai Johnson

Council Member (La Crosse, WI)

District 4
David Krimp

Council Member (La Crosse, WI)

District 6
James Cherf

Council Member (La Crosse, WI)

District 7
Robert Seaquist

Council Member (La Crosse, WI)

District 8
Gary Padesky

Council Member (La Crosse, WI)

District 9
Richard Becker

Council Member (La Crosse, WI)

District 10
Audrey Kader

Council Member (La Crosse, WI)

District 11
Francis Formanek

Council Member (La Crosse, WI)

District 12
Phillip Ostrem

Council Member (La Crosse, WI)

District 13
Paul Medinger

Council Member (La Crosse, WI)

District 14
Douglas Happel

Council Member (La Crosse, WI)

District 15
Martin Gual

Council Member (La Crosse, WI)

District 16
Richard Swantz

Council Member (La Crosse, WI)

District 17
Barbara Harrington-McKinney

Alderman (Madison, WI)

District 1
Ledell Zellers

Alderman (Madison, WI)

District 2
Amanda Hall

Alderman (Madison, WI)

District 3
Michael Verveer

Alderman (Madison, WI)

District 4
Shiva Bidar-Sielaff

Alderman (Madison, WI)

District 5
Marsha Rummel

Alderman (Madison, WI)

District 6
Steve King

Alderman (Madison, WI)

District 7
Zach Wood

Alderman (Madison, WI)

District 8
Paul Skidmore

Alderman (Madison, WI)

District 9
Maurice Cheeks

Alderman (Madison, WI)

District 10
Chris Schmidt

Alderman (Madison, WI)

District 11
Larry Palm

Alderman (Madison, WI)

District 12
Sara Eskrich

Alderman (Madison, WI)

District 13
Sheri Carter

Alderman (Madison, WI)

District 14
David Ahrens

Alderman (Madison, WI)

District 15
Denise DeMarb

Alderman (Madison, WI)

District 16
Samba Baldeh

Alderman (Madison, WI)

District 17
Rebecca Kemble

Alderman (Madison, WI)

District 18
Mark Clear

Alderman (Madison, WI)

District 19
Matthew Phair

Alderman (Madison, WI)

District 20
Scott McMeans

Alderman (Manitowoc, WI)

District 2
Christoper Able

Alderman (Manitowoc, WI)

District 3
Jill Hennessey

Alderman (Manitowoc, WI)

District 7
Dave Soeldner

Alderman (Manitowoc, WI)

District 8
Allan Schema

Alderman (Manitowoc, WI)

District 9
Jason Sladky

Alderman (Manitowoc, WI)

District 10
Dave Glasgow

Trustee (Menomonee Falls, WI)

At-Large
Katie Kress

Trustee (Menomonee Falls, WI)

At-Large
Bonnie Lemmer

Trustee (Menomonee Falls, WI)

At-Large
Stephen Raymonds

Trustee (Menomonee Falls, WI)

At-Large
Chris Smolik

Trustee (Menomonee Falls, WI)

At-Large
Jeremy Walz

Trustee (Menomonee Falls, WI)

At-Large
Ashanti Hamilton

Alderman (Milwaukee, WI)

District 1
Joe Davis, Sr.

Alderman (Milwaukee, WI)

District 2
Nik Kovac

Alderman (Milwaukee, WI)

District 3
Robert Bauman

Alderman (Milwaukee, WI)

District 4
James Bohl, Jr.

Alderman (Milwaukee, WI)

District 5
Milele Coggs

Alderman (Milwaukee, WI)

District 6
Willie Wade

Alderman (Milwaukee, WI)

District 7
Robert Donovan

Alderman (Milwaukee, WI)

District 8
Robert Puente

Alderman (Milwaukee, WI)

District 9
Michael Murphy

Alderman (Milwaukee, WI)

District 10
Jose Perez

Alderman (Milwaukee, WI)

District 12
Terry Witkowski

Alderman (Milwaukee, WI)

District 13
Tony Zielinski

Alderman (Milwaukee, WI)

District 14
Russell Stamper II

Alderman (Milwaukee, WI)

District 15
John Hopkins

Alderman (New Berlin, WI)

District 1
Chuck Garrigues

Alderman (New Berlin, WI)

District 2
Ronald Seidl

Alderman (New Berlin, WI)

District 3
Kenneth Harenda II

Alderman (New Berlin, WI)

District 4
Joseph Stribl

Alderman (New Berlin, WI)

District 5
Dennis Horbinski

Alderman (New Berlin, WI)

District 6
John Fillar

Alderman (New Berlin, WI)

District 7
Debra Allison-Aasby

Council Member (Oshkosh, WI)

At-Large
Kyle Clark

Council Member (Oshkosh, WI)

At-Large
Steve Herman

Council Member (Oshkosh, WI)

At-Large
Caroline Panske

Council Member (Oshkosh, WI)

At-Large
Thomas Pech, Jr.

Council Member (Oshkosh, WI)

At-Large
Ben Stepanek

Council Member (Oshkosh, WI)

At-Large
Jeff Coe

Alderman (Racine, WI)

District 1
Krystyna Sarrazin

Alderman (Racine, WI)

District 2
Michael Shields

Alderman (Racine, WI)

District 3
Jim Kaplan

Alderman (Racine, WI)

District 4
Steve Smetana

Alderman (Racine, WI)

District 5
Sandy Weidner

Alderman (Racine, WI)

District 6
Raymond DeHahn

Alderman (Racine, WI)

District 7
Q.A. Shakoor II

Alderman (Racine, WI)

District 8
Terrence McCarthy

Alderman (Racine, WI)

District 9
Dennis Wiser

Alderman (Racine, WI)

District 10
Mary Land

Alderman (Racine, WI)

District 11
Henry Perez

Alderman (Racine, WI)

District 12
Jim Morgenroth

Alderman (Racine, WI)

District 13
Ronald Hart

Alderman (Racine, WI)

District 14
Melissa Lemke

Alderman (Racine, WI)

District 15
John Belanger

Alderman (Sheboygan, WI)

District 1
Todd Wolf

Alderman (Sheboygan, WI)

District 1
Jodi Weele

Alderman (Sheboygan, WI)

District 2
Darryl Calrson

Alderman (Sheboygan, WI)

District 3
Mike Damrow

Alderman (Sheboygan, WI)

District 3
Mary Donohue

Alderman (Sheboygan, WI)

District 4
Job Hou-Seye

Alderman (Sheboygan, WI)

District 4
Julie Kath

Alderman (Sheboygan, WI)

District 5
Billy Thiel

Alderman (Sheboygan, WI)

District 5
Bryan Bitters

Alderman (Sheboygan, WI)

District 6
Mark Hermann

Alderman (Sheboygan, WI)

District 6
Don Hammond

Alderman (Sheboygan, WI)

District 7
Susan Lessard

Alderman (Sheboygan, WI)

District 7
Jim Bohren

Alderman (Sheboygan, WI)

District 8
Joseph Heidemann

Alderman (Sheboygan, WI)

District 8
Terry Thieme

Alderman (Waukesha, WI)

District 1
Eric Payne

Alderman (Waukesha, WI)

District 2
Christopher Hernandez

Alderman (Waukesha, WI)

District 3
Joe Pieper

Alderman (Waukesha, WI)

District 4
Peter Bartels

Alderman (Waukesha, WI)

District 5
Adam Jankowski

Alderman (Waukesha, WI)

District 6
Daniel Manion

Alderman (Waukesha, WI)

District 7
Vance Skinner

Alderman (Waukesha, WI)

District 8
William Nagle

Alderman (Wausau, WI)

District 1
Romey Wagne

Alderman (Wausau, WI)

District 2
David Nutting

Alderman (Wausau, WI)

District 3
Tom Neal

Alderman (Wausau, WI)

District 4
Gary Gisselman

Alderman (Wausau, WI)

District 5
Keene Winters

Alderman (Wausau, WI)

District 6
Lisa Rasmussen

Alderman (Wausau, WI)

District 7
Karen Kellbach

Alderman (Wausau, WI)

District 8
David Oberbeck

Alderman (Wausau, WI)

District 9
Sherry Abitz

Alderman (Wausau, WI)

District 10
Robert Mielke

Alderman (Wausau, WI)

District 11
James Moldenhauer

Alderman (Wauwatosa, WI)

District 1
Matt Stippich

Alderman (Wauwatosa, WI)

District 1
Kathleen Causier

Alderman (Wauwatosa, WI)

District 2
John Dubinski

Alderman (Wauwatosa, WI)

District 2
Tim Hanson

Alderman (Wauwatosa, WI)

District 3
Gregory Walz-Chojnacki

Alderman (Wauwatosa, WI)

District 3
Dennis McBride

Alderman (Wauwatosa, WI)

District 4
Michael Walsh

Alderman (Wauwatosa, WI)

District 4
Bobby Pantuso

Alderman (Wauwatosa, WI)

District 5
Joel Tilleson

Alderman (Wauwatosa, WI)

District 5
Allison Byrne

Alderman (Wauwatosa, WI)

District 6
Jeffrey Roznowski

Alderman (Wauwatosa, WI)

District 6
Cheryl Berdan

Alderman (Wauwatosa, WI)

District 7
Jason Kofroth

Alderman (Wauwatosa, WI)

District 7
Jason Wilke

Alderman (Wauwatosa, WI)

District 8
Craig Wilson

Alderman (Wauwatosa, WI)

District 8
Michael Czaplewski

Alderman (West Allis, WI)

District 1
Vincent Vitale

Alderman (West Allis, WI)

District 1
Cathleen Probst

Alderman (West Allis, WI)

District 2
Martin Weigel

Alderman (West Allis, WI)

District 2
Gary Barczak

Alderman (West Allis, WI)

District 3
Michael May

Alderman (West Allis, WI)

District 3
Thomas Lajsic

Alderman (West Allis, WI)

District 4
Daniel Roadt

Alderman (West Allis, WI)

District 4
Kevin Haass

Alderman (West Allis, WI)

District 5
Rosalie Reinke

Alderman (West Allis, WI)

District 5
Mark Hamburg

Supervisor (Adams County, WI)

District 1
Rocky Gilner

Supervisor (Adams County, WI)

District 2
Larry Babcock

Supervisor (Adams County, WI)

District 3
Larry Borud

Supervisor (Adams County, WI)

District 4
Jerry Kotlowski

Supervisor (Adams County, WI)

District 5
Barb Morgan

Supervisor (Adams County, WI)

District 6
Joe Stuchlak

Supervisor (Adams County, WI)

District 7
Robin Skala

Supervisor (Adams County, WI)

District 8
Dan Wysocky

Supervisor (Adams County, WI)

District 9
Jon Roseberry

Supervisor (Adams County, WI)

District 10
Robert Eggebrecht

Supervisor (Adams County, WI)

District 11
Heidi Roekle

Supervisor (Adams County, WI)

District 12
Florence Johnson

Supervisor (Adams County, WI)

District 13
Marjori Edwards

Supervisor (Adams County, WI)

District 14
Jack Allen

Supervisor (Adams County, WI)

District 15
Robert Grabarski

Supervisor (Adams County, WI)

District 16
Lori Djumadi

Supervisor (Adams County, WI)

District 17
John West

Supervisor (Adams County, WI)

District 18
Dave Repinski

Supervisor (Adams County, WI)

District 19
Paul Pisellini

Supervisor (Adams County, WI)

District 20
Ken Wheeler

Supervisor (Ashland County, WI)

District 1
Matthew MacKenzie

Supervisor (Ashland County, WI)

District 2
Jerry Teague

Supervisor (Ashland County, WI)

District 3
James Oakley

Supervisor (Ashland County, WI)

District 4
Clarence Campbell

Supervisor (Ashland County, WI)

District 5
Joyce Kabasa

Supervisor (Ashland County, WI)

District 6
Gary Kabasa

Supervisor (Ashland County, WI)

District 7
Charles Ortman

Supervisor (Ashland County, WI)

District 8
Donna Williamson

Supervisor (Ashland County, WI)

District 9
Richard Pufall

Supervisor (Ashland County, WI)

District 10
Patrick Daoust

Supervisor (Ashland County, WI)

District 11
Joseph Rose

Supervisor (Ashland County, WI)

District 12
Norman Couture

Supervisor (Ashland County, WI)

District 13
Richard Korpela

Supervisor (Ashland County, WI)

District 14
George Mika

Supervisor (Ashland County, WI)

District 15
Kenneth Lindquist

Supervisor (Ashland County, WI)

District 16
Pete Russo

Supervisor (Ashland County, WI)

District 17
Carl Kubley

Supervisor (Ashland County, WI)

District 18
Frank Kempf

Supervisor (Ashland County, WI)

District 19
Kathy Schutte

Supervisor (Ashland County, WI)

District 20
Gary Mertig

Supervisor (Ashland County, WI)

District 21
Larry Leff

Supervisor (Barron County, WI)

District 1
John Hardin

Supervisor (Barron County, WI)

District 2
Ken Jost

Supervisor (Barron County, WI)

District 3
Terry Lee

Supervisor (Barron County, WI)

District 4
Karolyn Bartlett

Supervisor (Barron County, WI)

District 5
Kay Curtin

Supervisor (Barron County, WI)

District 6
Bill Schradle

Supervisor (Barron County, WI)

District 7
Donna Cordes

Supervisor (Barron County, WI)

District 8
Jim Gores

Supervisor (Barron County, WI)

District 9
Gary Nelson

Supervisor (Barron County, WI)

District 10
Roberta Mosentine

Supervisor (Barron County, WI)

District 11
Ron Fladten

Supervisor (Barron County, WI)

District 12
Travis Turner

Supervisor (Barron County, WI)

District 13
Carol Moen

Supervisor (Barron County, WI)

District 14
Jim Reul

Supervisor (Barron County, WI)

District 15
Louie Okey

Supervisor (Barron County, WI)

District 16
Russell Rindsig

Supervisor (Barron County, WI)

District 17
Andrew Mommsen

Supervisor (Barron County, WI)

District 18
Jerry McRoberts

Supervisor (Barron County, WI)

District 19
Marv Thompson

Supervisor (Barron County, WI)

District 20
Burnell Hanson

Supervisor (Barron County, WI)

District 21
James Miller

Supervisor (Barron County, WI)

District 22
Dana Heller

Supervisor (Barron County, WI)

District 23
Phil Duecker

Supervisor (Barron County, WI)

District 24
Stanley Buchanan

Supervisor (Barron County, WI)

District 25
Don Horstman

Supervisor (Barron County, WI)

District 26
Terry Henck

Supervisor (Barron County, WI)

District 27
Charles Christensen

Supervisor (Barron County, WI)

District 28
Dale Heinecke

Supervisor (Barron County, WI)

District 29
Kathy Wendling

Supervisor (Bayfield County, WI)

District 1
William Bussey

Supervisor (Bayfield County, WI)

District 2
Kenneth Jardine

Supervisor (Bayfield County, WI)

District 3
Harold Maki

Supervisor (Bayfield County, WI)

District 4
Delores Kittleson

Supervisor (Bayfield County, WI)

District 5
John Bennett

Supervisor (Bayfield County, WI)

District 6
Dennis Pocernich

Supervisor (Bayfield County, WI)

District 7
Fred Strand

Supervisor (Bayfield County, WI)

District 8
Wayne Williams

Supervisor (Bayfield County, WI)

District 9
Marco Bichanich

Supervisor (Bayfield County, WI)

District 10
Shawn Miller

Supervisor (Bayfield County, WI)

District 11
James Crandall

Supervisor (Bayfield County, WI)

District 12
Brett Rondeau

Supervisor (Bayfield County, WI)

District 13
Tom Sieber

Supervisor (Brown County, WI)

District 1
Thomas DeWane

Supervisor (Brown County, WI)

District 2
Andy Nicholson

Supervisor (Brown County, WI)

District 3
Erik Hoyer

Supervisor (Brown County, WI)

District 4
Staush Gruszynski

Supervisor (Brown County, WI)

District 5
Daniel Haefs

Supervisor (Brown County, WI)

District 6
Bernie Erickson

Supervisor (Brown County, WI)

District 7
Guy Zima

Supervisor (Brown County, WI)

District 8
Patrick Evans

Supervisor (Brown County, WI)

District 9
Harold Kaye

Supervisor (Brown County, WI)

District 10
Patrick Buckley

Supervisor (Brown County, WI)

District 11
Dave Landwehr

Supervisor (Brown County, WI)

District 12
Norbert Dantinne, Jr.

Supervisor (Brown County, WI)

District 13
Pat LaViolette

Supervisor (Brown County, WI)

District 14
Thomas Katers

Supervisor (Brown County, WI)

District 15
Dave Kaster

Supervisor (Brown County, WI)

District 16
John Dyck

Supervisor (Brown County, WI)

District 17
Allan Jamir

Supervisor (Brown County, WI)

District 18
Dan Robinson

Supervisor (Brown County, WI)

District 19
Bill Clancy

Supervisor (Brown County, WI)

District 20
Corrie Campbell

Supervisor (Brown County, WI)

District 21
Patrick Moynihan, Jr.

Supervisor (Brown County, WI)

District 22
Jamie Blom

Supervisor (Brown County, WI)

District 23
Richard Schadewald

Supervisor (Brown County, WI)

District 24
Thomas Lund

Supervisor (Brown County, WI)

District 25
Steven Fewell

Supervisor (Brown County, WI)

District 26
Dennis Youngbauer

Supervisor (Buffalo County, WI)

District 1
Allen Carothers

Supervisor (Buffalo County, WI)

District 2
Lou Roby

Supervisor (Buffalo County, WI)

District 3
Donald Hillert

Supervisor (Buffalo County, WI)

District 4
Sandy Winberg

Supervisor (Buffalo County, WI)

District 5
David Eddy

Supervisor (Buffalo County, WI)

District 6
Douglas Kane

Supervisor (Buffalo County, WI)

District 7
Larry Grisen

Supervisor (Buffalo County, WI)

District 8
David Danzinger

Supervisor (Buffalo County, WI)

District 9
Nettie Rosenow

Supervisor (Buffalo County, WI)

District 10
Roger Sendelbach

Supervisor (Buffalo County, WI)

District 11
John Kriesel

Supervisor (Buffalo County, WI)

District 12
Jason Mork

Supervisor (Buffalo County, WI)

District 13
Mary McMillan Urell

Supervisor (Buffalo County, WI)

District 14
Brent Blomberg

Supervisor (Burnett County, WI)

District 1
Dale Dresel

Supervisor (Burnett County, WI)

District 2
Gene McLain

Supervisor (Burnett County, WI)

District 3
Jeremy Gronski

Supervisor (Burnett County, WI)

District 4
Dorothy Richard

Supervisor (Burnett County, WI)

District 5
Donald Chell

Supervisor (Burnett County, WI)

District 6
Gene Olson

Supervisor (Burnett County, WI)

District 7
Charles Awe

Supervisor (Burnett County, WI)

District 8
Chuck Anderson

Supervisor (Burnett County, WI)

District 9
Edgar Peterson

Supervisor (Burnett County, WI)

District 10
Norman Bickford

Supervisor (Burnett County, WI)

District 11
Christopher Sybers

Supervisor (Burnett County, WI)

District 12
Bert Lund, Jr.

Supervisor (Burnett County, WI)

District 13
Emmett Byrne

Supervisor (Burnett County, WI)

District 14
Richard Anderson

Supervisor (Burnett County, WI)

District 15
Gary Lundberg

Supervisor (Burnett County, WI)

District 16
Philip Lindeman

Supervisor (Burnett County, WI)

District 17
Don Taylor

Supervisor (Burnett County, WI)

District 18
Maury Miller

Supervisor (Burnett County, WI)

District 19
Gerald Pardun

Supervisor (Burnett County, WI)

District 20
Clifford Main

Supervisor (Burnett County, WI)

District 21
Ronald Green

Supervisor (Calumet County, WI)

District 1
Merlin Gentz

Supervisor (Calumet County, WI)

District 2
Kevin Weinberger

Supervisor (Calumet County, WI)

District 3
Duaine Stillman

Supervisor (Calumet County, WI)

District 4
Matthew Budde

Supervisor (Calumet County, WI)

District 5
Dave Shay

Supervisor (Calumet County, WI)

District 6
Pete Stier

Supervisor (Calumet County, WI)

District 7
Robert Stanke

Supervisor (Calumet County, WI)

District 8
Ed Kleckner

Supervisor (Calumet County, WI)

District 9
Joseph Mueller

Supervisor (Calumet County, WI)

District 10
Bill Barribeau

Supervisor (Calumet County, WI)

District 11
Patrick Laughrin

Supervisor (Calumet County, WI)

District 12
Lyle Ott

Supervisor (Calumet County, WI)

District 13
Donald Glaeser

Supervisor (Calumet County, WI)

District 14
Mary Schwalenberg

Supervisor (Calumet County, WI)

District 15
Jeffery Yelton

Supervisor (Calumet County, WI)

District 16
Ralph Prescott

Supervisor (Calumet County, WI)

District 17
Alice Connors

Supervisor (Calumet County, WI)

District 18
Ronald Dietrich

Supervisor (Calumet County, WI)

District 19
James Stecker

Supervisor (Calumet County, WI)

District 20
Kenneth Draheim

Supervisor (Calumet County, WI)

District 21
Bill Stimeling

Supervisor (Chippewa County, WI)

District 1
Glen Sikorski

Supervisor (Chippewa County, WI)

District 2
Paul Michels

Supervisor (Chippewa County, WI)

District 3
Jared Zwiefelhofer

Supervisor (Chippewa County, WI)

District 4
Henry Shakal

Supervisor (Chippewa County, WI)

District 5
Lee Mcllquham

Supervisor (Chippewa County, WI)

District 6
Michael Goettl

Supervisor (Chippewa County, WI)

District 7
Anson Albarado

Supervisor (Chippewa County, WI)

District 8
Lawrence Willkom

Supervisor (Chippewa County, WI)

District 9
Steve Gerrish

Supervisor (Chippewa County, WI)

District 10
Florian Skwierczynski

Supervisor (Chippewa County, WI)

District 11
Doug Ellis

Supervisor (Chippewa County, WI)

District 12
Michael Leisz

Supervisor (Chippewa County, WI)

District 13
Chuck Hull

Supervisor (Chippewa County, WI)

District 14
Leigh Darrow

Supervisor (Chippewa County, WI)

District 15
Marcia Hochhalter

Supervisor (Clark County, WI)

District 1
Gary Leichtman

Supervisor (Clark County, WI)

District 2
Frederick Schindler

Supervisor (Clark County, WI)

District 3
Tom Wilcox

Supervisor (Clark County, WI)

District 4
Mark Renderman

Supervisor (Clark County, WI)

District 5
Joe Waichulis, Jr.

Supervisor (Clark County, WI)

District 6
Judy Smriga

Supervisor (Clark County, WI)

District 7
Arlene Kodl

Supervisor (Clark County, WI)

District 8
David Holtzhausen

Supervisor (Clark County, WI)

District 9
Jeff Kolzow

Supervisor (Clark County, WI)

District 10
Scott Jalling

Supervisor (Clark County, WI)

District 11
Art Petke

Supervisor (Clark County, WI)

District 12
Allen Bower

Supervisor (Clark County, WI)

District 13
Vic Gray

Supervisor (Clark County, WI)

District 14
Rodger Ashbeck

Supervisor (Clark County, WI)

District 15
Wayne Hendrickson

Supervisor (Clark County, WI)

District 16
Chuck Rueth

Supervisor (Clark County, WI)

District 17
Kevin Froeba

Supervisor (Clark County, WI)

District 18
Gordon Haselow

Supervisor (Clark County, WI)

District 19
Byrl Dahl

Supervisor (Clark County, WI)

District 20
Frieda Rollins

Supervisor (Clark County, WI)

District 21
Brian Kunze

Supervisor (Clark County, WI)

District 22
Duane Boon

Supervisor (Clark County, WI)

District 23
Dale Mitte

Supervisor (Clark County, WI)

District 24
Ricky Opelt

Supervisor (Clark County, WI)

District 25
Doris Bakker

Supervisor (Clark County, WI)

District 26
Frederick Garbisch

Supervisor (Clark County, WI)

District 27
Robert McClyman

Supervisor (Columbia County, WI)

District 1
Mike Weyh

Supervisor (Columbia County, WI)

District 2
Mary Cupery

Supervisor (Columbia County, WI)

District 3
Vern Gove

Supervisor (Columbia County, WI)

District 4
Adam Field

Supervisor (Columbia County, WI)

District 5
Kirk Konkel

Supervisor (Columbia County, WI)

District 6
Kenneth Hutler

Supervisor (Columbia County, WI)

District 7
Matthew Rohrbeck

Supervisor (Columbia County, WI)

District 8
Don DeYoung

Supervisor (Columbia County, WI)

District 9
JoAnn Wingers

Supervisor (Columbia County, WI)

District 10
Bruce Rashke

Supervisor (Columbia County, WI)

District 11
Barry Pufahl

Supervisor (Columbia County, WI)

District 12
Dan Drew

Supervisor (Columbia County, WI)

District 13
Susanna Bradley

Supervisor (Columbia County, WI)

District 14
Mark Sleger

Supervisor (Columbia County, WI)

District 15
Fred Teitgen

Supervisor (Columbia County, WI)

District 16
Andy Ross

Supervisor (Columbia County, WI)

District 17
Harlan Baumgartner

Supervisor (Columbia County, WI)

District 18
John Tramburg

Supervisor (Columbia County, WI)

District 19
Tim Zander

Supervisor (Columbia County, WI)

District 20
Brad Basten

Supervisor (Columbia County, WI)

District 21
Teresa Sumnicht

Supervisor (Columbia County, WI)

District 22
James Foley

Supervisor (Columbia County, WI)

District 23
John Stevenson

Supervisor (Columbia County, WI)

District 24
Robert Collins

Supervisor (Columbia County, WI)

District 25
Philip Baebler

Supervisor (Columbia County, WI)

District 26
Nancy Long

Supervisor (Columbia County, WI)

District 27
Kevin Kessler

Supervisor (Columbia County, WI)

District 28
Ron Leys

Supervisor (Crawford County, WI)

District 1
Henry Esser

Supervisor (Crawford County, WI)

District 2
Kersten Rocksvold

Supervisor (Crawford County, WI)

District 3
Marjory Scheckler

Supervisor (Crawford County, WI)

District 4
Duane Rogers

Supervisor (Crawford County, WI)

District 5
Mary Faas

Supervisor (Crawford County, WI)

District 6
David Olson

Supervisor (Crawford County, WI)

District 7
Phil Mueller

Supervisor (Crawford County, WI)

District 8
Wade Dull

Supervisor (Crawford County, WI)

District 9
Pete Flesch

Supervisor (Crawford County, WI)

District 10
Elling Jones

Supervisor (Crawford County, WI)

District 11
Larry Kelley

Supervisor (Crawford County, WI)

District 12
Greg Russell

Supervisor (Crawford County, WI)

District 13
Gari Lorenz

Supervisor (Crawford County, WI)

District 14
Gerald Krachey

Supervisor (Crawford County, WI)

District 15
Derek Flansburgh

Supervisor (Crawford County, WI)

District 16
Thomas Cornford

Supervisor (Crawford County, WI)

District 17
Mary Kolar

Supervisor (Dane County, WI)

District 1
Heidi Wegleitner

Supervisor (Dane County, WI)

District 2
Nick Zweifel

Supervisor (Dane County, WI)

District 3
Kyle Richmond

Supervisor (Dane County, WI)

District 4
Leland Pan

Supervisor (Dane County, WI)

District 5
John Hendrick

Supervisor (Dane County, WI)

District 6
Matt Veldran

Supervisor (Dane County, WI)

District 7
Carousel Bayrd

Supervisor (Dane County, WI)

District 8
Paul Nelson

Supervisor (Dane County, WI)

District 9
Jeremy Levin

Supervisor (Dane County, WI)

District 10
Al Matano

Supervisor (Dane County, WI)

District 11
Paul Rusk

Supervisor (Dane County, WI)

District 12
Chuck Erickson

Supervisor (Dane County, WI)

District 13
George Gillis

Supervisor (Dane County, WI)

District 14
Ronn Ferrell

Supervisor (Dane County, WI)

District 15
Dave de Felice

Supervisor (Dane County, WI)

District 16
Jeff Pertl

Supervisor (Dane County, WI)

District 17
Michele Ritt

Supervisor (Dane County, WI)

District 18
Bill Clausius

Supervisor (Dane County, WI)

District 19
Dennis O'Loughlin

Supervisor (Dane County, WI)

District 20
Andrew Schauer

Supervisor (Dane County, WI)

District 21
Maureen McCarville

Supervisor (Dane County, WI)

District 22
Shelia Stubbs

Supervisor (Dane County, WI)

District 23
Robin Schmidt

Supervisor (Dane County, WI)

District 24
Tim Kiefer

Supervisor (Dane County, WI)

District 25
Sharon Corrigan

Supervisor (Dane County, WI)

District 26
Dorothy Krause

Supervisor (Dane County, WI)

District 27
Abigail Wuest

Supervisor (Dane County, WI)

District 28
Dave Ripp

Supervisor (Dane County, WI)

District 29
Patrick Downing

Supervisor (Dane County, WI)

District 30
Jerome Bollig

Supervisor (Dane County, WI)

District 31
Mike Willett

Supervisor (Dane County, WI)

District 32
Jenni Dye

Supervisor (Dane County, WI)

District 33
Patrick Miles

Supervisor (Dane County, WI)

District 34
Carl Chenoweth

Supervisor (Dane County, WI)

District 35
Cynda Solberg

Supervisor (Dane County, WI)

District 36
Bob Salov

Supervisor (Dane County, WI)

District 37
Darrell Pollesch

Supervisor (Dodge County, WI)

District 1
Russell Kottke

Supervisor (Dodge County, WI)

District 2
Mary Bobholz

Supervisor (Dodge County, WI)

District 3
Ed Nelson

Supervisor (Dodge County, WI)

District 4
Janice Bobholz

Supervisor (Dodge County, WI)

District 5
Joseph Marsik

Supervisor (Dodge County, WI)

District 6
Randy Grebel

Supervisor (Dodge County, WI)

District 7
Richard Greshay

Supervisor (Dodge County, WI)

District 8
Howard Kriewald

Supervisor (Dodge County, WI)

District 9
Thomas Schaefer

Supervisor (Dodge County, WI)

District 10
Gerald Adelmeyer

Supervisor (Dodge County, WI)

District 12
William Muche

Supervisor (Dodge County, WI)

District 13
Phillip Gohr

Supervisor (Dodge County, WI)

District 14
Harold Johnson

Supervisor (Dodge County, WI)

District 15
Larry Schraufnagel

Supervisor (Dodge County, WI)

District 16
Larry Bischoff

Supervisor (Dodge County, WI)

District 17
Chester Caine

Supervisor (Dodge County, WI)

District 18
Allen Behl

Supervisor (Dodge County, WI)

District 19
Jeff Berres

Supervisor (Dodge County, WI)

District 20
James Houchin

Supervisor (Dodge County, WI)

District 21
Mark Roesch

Supervisor (Dodge County, WI)

District 22
David Frohling

Supervisor (Dodge County, WI)

District 23
Dennis Schmidt

Supervisor (Dodge County, WI)

District 24
Jeffry Duchac

Supervisor (Dodge County, WI)

District 25
Thomas Nickel

Supervisor (Dodge County, WI)

District 26
Clem Hoelzel

Supervisor (Dodge County, WI)

District 27
Donna Maly

Supervisor (Dodge County, WI)

District 28
MaryAnn Miller

Supervisor (Dodge County, WI)

District 30
Lisa Derr

Supervisor (Dodge County, WI)

District 32
Rodger Mattson

Supervisor (Dodge County, WI)

District 33
John Bur

Supervisor (Door County, WI)

District 1
John Neinas

Supervisor (Door County, WI)

District 2
Roy Englebert

Supervisor (Door County, WI)

District 3
Jon Koch

Supervisor (Door County, WI)

District 4
Paul Kok

Supervisor (Door County, WI)

District 5
Susan Kohout

Supervisor (Door County, WI)

District 6
Dan Austad

Supervisor (Door County, WI)

District 8
Richard Haines

Supervisor (Door County, WI)

District 9
Ken Fisher

Supervisor (Door County, WI)

District 10
Charles Brann

Supervisor (Door County, WI)

District 11
Mark Moeller

Supervisor (Door County, WI)

District 12
Kathy Schultz

Supervisor (Door County, WI)

District 13
Leo Zipperer

Supervisor (Door County, WI)

District 14
Richard Virlee

Supervisor (Door County, WI)

District 15
Randy Halstead

Supervisor (Door County, WI)

District 16
David Enigl

Supervisor (Door County, WI)

District 17
Don Sitte

Supervisor (Door County, WI)

District 19
David Lienau

Supervisor (Door County, WI)

District 20
Joel Gunnlaugsson

Supervisor (Door County, WI)

District 21
Samuel Pomush

Supervisor (Douglas County, WI)

District 1
Terry White

Supervisor (Douglas County, WI)

District 2
Douglas Finn

Supervisor (Douglas County, WI)

District 3
Peter Clark

Supervisor (Douglas County, WI)

District 4
Nick Baker

Supervisor (Douglas County, WI)

District 5
Jim Paine

Supervisor (Douglas County, WI)

District 6
Charles Glazman

Supervisor (Douglas County, WI)

District 7
John Robinson

Supervisor (Douglas County, WI)

District 8
Alan Jaques

Supervisor (Douglas County, WI)

District 9
Lawrence Quam

Supervisor (Douglas County, WI)

District 10
Marvin Finendale

Supervisor (Douglas County, WI)

District 11
Rosemary Lear

Supervisor (Douglas County, WI)

District 12
Keith Allen

Supervisor (Douglas County, WI)

District 13
Patricia Ryan

Supervisor (Douglas County, WI)

District 14
Susan Hendrickson

Supervisor (Douglas County, WI)

District 15
Kay Johnson

Supervisor (Douglas County, WI)

District 16
Mark Liebaert

Supervisor (Douglas County, WI)

District 17
Rae Johnson

Supervisor (Douglas County, WI)

District 18
Robert Mock

Supervisor (Douglas County, WI)

District 19
David Conley

Supervisor (Douglas County, WI)

District 20
Mary Bergman

Supervisor (Douglas County, WI)

District 21
Carol Anderson

Supervisor (Dunn County, WI)

District 1
David Bartlett

Supervisor (Dunn County, WI)

District 2
Vaughn Hedlund

Supervisor (Dunn County, WI)

District 3
Steven Rasmussen

Supervisor (Dunn County, WI)

District 4
Gary Stene

Supervisor (Dunn County, WI)

District 5
Catherine Kitz Cleary

Supervisor (Dunn County, WI)

District 6
Gary Bjork

Supervisor (Dunn County, WI)

District 7
Charles Maves

Supervisor (Dunn County, WI)

District 8
Thomas Quinn

Supervisor (Dunn County, WI)

District 9
Calvin Christianson

Supervisor (Dunn County, WI)

District 10
James Anderson

Supervisor (Dunn County, WI)

District 11
Jill Noreen

Supervisor (Dunn County, WI)

District 12
Timothy Mather

Supervisor (Dunn County, WI)

District 13
Todd Welch

Supervisor (Dunn County, WI)

District 14
Donald Kuether

Supervisor (Dunn County, WI)

District 15
Paul DeLong

Supervisor (Dunn County, WI)

District 16
Kelly McCullough

Supervisor (Dunn County, WI)

District 17
Sheila Stori

Supervisor (Dunn County, WI)

District 18
Carl Vandermeulen

Supervisor (Dunn County, WI)

District 19
Mary Solberg

Supervisor (Dunn County, WI)

District 20
Robert Walter

Supervisor (Dunn County, WI)

District 21
Sarah Kennedy

Supervisor (Dunn County, WI)

District 22
James Tripp

Supervisor (Dunn County, WI)

District 23
Jerome Prochnow

Supervisor (Dunn County, WI)

District 24
Elton Christopherson

Supervisor (Dunn County, WI)

District 25
David Schaefer

Supervisor (Dunn County, WI)

District 26
Dale Harschlip

Supervisor (Dunn County, WI)

District 27
Richard Creaser

Supervisor (Dunn County, WI)

District 28
Gary Seipel

Supervisor (Dunn County, WI)

District 29
Gary Gibson

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 1
Paul Reck

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 2
Douglas Kranig

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 3
Stella Pagonis

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 4
Corey Bauch

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 5
Katy Forsythe

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 6
Steve Chilson

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 7
Kevin Stelljes

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 8
Gordon Steinhauer

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 9
Mike Conlin

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 10
Ray Henning

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 11
Colleen Bates

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 12
Kathleen Clark

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 13
Jean Schlieve

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 14
Nick Smiar

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 15
Joel Mikelson

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 16
Gregg Moore

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 17
James Dunning

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 18
Gerald Wilkie

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 19
Bruce Willett

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 20
Mark Beckfield

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 21
Sue Miller

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 22
Robin Leary

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 23
John Manydeeds

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 24
Mark Olson

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 25
Tami Schraufnagel

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 26
Paul Lokken

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 27
Stephannie Regenauer

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 28
Pat LaVelle

Supervisor (Eau Claire County, WI)

District 29
Sherry Johnson

Supervisor (Florence County, WI)

District 1
Matt Brunette

Supervisor (Florence County, WI)

District 2
Helen Wahlstrom-Stratton

Supervisor (Florence County, WI)

District 3
Gary Steber

Supervisor (Florence County, WI)

District 4
Donald Gardner

Supervisor (Florence County, WI)

District 5
Ronald Erickson

Supervisor (Florence County, WI)

District 6
Edward Wenger

Supervisor (Florence County, WI)

District 7
Edwin Kelley

Supervisor (Florence County, WI)

District 8
Jeanette Bomberg

Supervisor (Florence County, WI)

District 9
Larry Neuens

Supervisor (Florence County, WI)

District 10
John Halada

Supervisor (Florence County, WI)

District 11
Susan Theer

Supervisor (Florence County, WI)

District 12
Martin Farrell

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 1
Gary Will

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 2
Karen Madigan

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 3
MIchael Will

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 4
Sarah Everson

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 5
Thomas Dornbrook

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 6
Richard Wetzel

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 7
Thomas Schumacher

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 8
Joseph Koch

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 9
Kenneth Depperman

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 10
Steven Abel

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 11
Dennis Stenz

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 12
Brenda Schneider

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 13
Robert Giese

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 14
Donald Skog

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 15
Martin Schroeder

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 16
Jay Myrechuck

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 17
Paul Levandowski

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 18
John Zorn

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 19
Lisette Aldrich

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 20
Dean Will

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 21
Ted Eischeid

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 22
Martin Ryan

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 23
Mary Nicholson

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 24
Judy Goldsmith

Supervisor (Fond du Lac County, WI)

District 25
Karl Tauer

Supervisor (Forest County, WI)

District 1
Don LeMaster

Supervisor (Forest County, WI)

District 2
Paul Cleereman

Supervisor (Forest County, WI)

District 3
Paul Millan

Supervisor (Forest County, WI)

District 4
Victor Gifford

Supervisor (Forest County, WI)

District 5
Scott Shaffer, Sr.

Supervisor (Forest County, WI)

District 7
Cheri Collins

Supervisor (Forest County, WI)

District 8
Terry Lukas

Supervisor (Forest County, WI)

District 9
Mike Albrecht

Supervisor (Forest County, WI)

District 10
William Connors, Jr.

Supervisor (Forest County, WI)

District 11
Lance Laabs

Supervisor (Forest County, WI)

District 12
Jimmy Landru, Jr.

Supervisor (Forest County, WI)

District 13
William Chaney

Supervisor (Forest County, WI)

District 15
Don Dehart, Jr.

Supervisor (Forest County, WI)

District 17
Larry Berg

Supervisor (Forest County, WI)

District 18
Melinda Otto

Supervisor (Forest County, WI)

District 19
George Stamper

Supervisor (Forest County, WI)

District 20
Bucky Dailey

Supervisor (Forest County, WI)

District 21
David Campbell

Supervisor (Forest County, WI)

At-Large
Judy Savard

Supervisor (Forest County, WI)

At-Large
Larry Sommer

Supervisor (Forest County, WI)

At-Large
Gary Ranum

Supervisor (Grant County, WI)

District 1
Grant Loy

Supervisor (Grant County, WI)

District 2
Robert Scallon

Supervisor (Grant County, WI)

District 3
Robert Keeney

Supervisor (Grant County, WI)

District 4
Roger Guthrie

Supervisor (Grant County, WI)

District 5
John Patcle

Supervisor (Grant County, WI)

District 6
Vern Lewison

Supervisor (Grant County, WI)

District 7
Patrick Schroeder

Supervisor (Grant County, WI)

District 8
Mark Stead

Supervisor (Grant County, WI)

District 10
Dale Hood

Supervisor (Grant County, WI)

District 11
Carol Beals

Supervisor (Grant County, WI)

District 13
Lester Jantzen

Supervisor (Grant County, WI)

District 14
John Beinborn

Supervisor (Grant County, WI)

District 15
Donald Splinter

Supervisor (Grant County, WI)

District 16
Daniel Timmerman

Supervisor (Grant County, WI)

District 17
Mike Lieurance

Supervisor (Grant County, WI)

At-Large
Dwight Nelson

Supervisor (Grant County, WI)

At-Large
Dennis Everson

Supervisor (Green County, WI)

District 1
Gary Neuenschwander

Supervisor (Green County, WI)

District 2
John Glynn

Supervisor (Green County, WI)

District 3
Jerry Guth

Supervisor (Green County, WI)

District 4
Kate Maresch

Supervisor (Green County, WI)

District 5
Michael Furgal

Supervisor (Green County, WI)

District 6
Dennis Dalton

Supervisor (Green County, WI)

District 7
Joan Rufenacht

Supervisor (Green County, WI)

District 8
Richard Thoman

Supervisor (Green County, WI)

District 9
Oscar Olson

Supervisor (Green County, WI)

District 10
Patrick Davis

Supervisor (Green County, WI)

District 11
Harvey Mandel

Supervisor (Green County, WI)

District 12
Jeff Williams

Supervisor (Green County, WI)

District 13
Kenneth Hodgson

Supervisor (Green County, WI)

District 14
Sherri Fiduccia

Supervisor (Green County, WI)

District 15
Arthur Carter

Supervisor (Green County, WI)

District 16
Steven Stettler

Supervisor (Green County, WI)

District 17
Barbara Krattiger

Supervisor (Green County, WI)

District 18
Ron Wolter

Supervisor (Green County, WI)

District 19
Calvin Wickline

Supervisor (Green County, WI)

District 20
Russ Torkelson

Supervisor (Green County, WI)

District 21
Harvey Kubly

Supervisor (Green County, WI)

District 22
Karl Blumer

Supervisor (Green County, WI)

District 23
Gordon Klossner

Supervisor (Green County, WI)

District 24
Kristi Leonard

Supervisor (Green County, WI)

District 25
Ted Fahey

Supervisor (Green County, WI)

District 26
Roger Truttmann

Supervisor (Green County, WI)

District 27
Beth Luchsinger

Supervisor (Green County, WI)

District 28
Betty Grotophorst

Supervisor (Green County, WI)

District 29
Ray Francois

Supervisor (Green County, WI)

District 30
Herb Hanson

Supervisor (Green County, WI)

District 31
Jack Meyers

Supervisor (Green Lake County, WI)

District 1
Vicki Bernhagen

Supervisor (Green Lake County, WI)

District 2
Rich Slate

Supervisor (Green Lake County, WI)

District 3
Paul Schwandt

Supervisor (Green Lake County, WI)

District 4
Ben Moderow

Supervisor (Green Lake County, WI)

District 5
Joy Waterbury

Supervisor (Green Lake County, WI)

District 6
Michael Starshak

Supervisor (Green Lake County, WI)

District 7
Patti Garro

Supervisor (Green Lake County, WI)

District 8
David Richter

Supervisor (Green Lake County, WI)

District 9
Sue Wendt

Supervisor (Green Lake County, WI)

District 10
Harley Reabe

Supervisor (Green Lake County, WI)

District 11
Maureen Schweder

Supervisor (Green Lake County, WI)

District 12
Nick Toney

Supervisor (Green Lake County, WI)

District 13
Debra Schubert

Supervisor (Green Lake County, WI)

District 14
Michael Stoddard

Supervisor (Green Lake County, WI)

District 15
Joe Gonyo

Supervisor (Green Lake County, WI)

District 16
Joanne Guden

Supervisor (Green Lake County, WI)

District 17
Richard Trochinski

Supervisor (Green Lake County, WI)

District 18
Gene Thom

Supervisor (Green Lake County, WI)

District 19
Doug Richter

Supervisor (Iowa County, WI)

District 1
John Demby

Supervisor (Iowa County, WI)

District 2
Marjorie Bomkamp

Supervisor (Iowa County, WI)

District 3
Daniel Nankee

Supervisor (Iowa County, WI)

District 4
Ronald Benish

Supervisor (Iowa County, WI)

District 5