Search Form
First, enter a politician or zip code
Now, choose a category

Officials

Georgia Local Legislative Officials

Jon Howard

Commissioner (Albany, GA)

Ward 1
Bobby Coleman

Commissioner (Albany, GA)

Ward 2
BJ Fletcher

Commissioner (Albany, GA)

Ward 3
Roger Marietta

Commissioner (Albany, GA)

Ward 4
Bob Langstaff, Jr.

Commissioner (Albany, GA)

Ward 5
Tommie Postell

Commissioner (Albany, GA)

Ward 6
D. Aiken

Council Member (Alpharetta, GA)

Post 6
Michael Cross

Council Member (Alpharetta, GA)

Post 5
Jim Gilvin

Council Member (Alpharetta, GA)

Post 4
Mike Kennedy

Council Member (Alpharetta, GA)

Post 2
Donald Mitchell

Council Member (Alpharetta, GA)

Post 1
Chris Owens

Council Member (Alpharetta, GA)

Post 3
Ceasar Mitchell

Council President (Atlanta, GA)

At-Large
Carla Smith

Council Member (Atlanta, GA)

District 1
Kwanza Hall

Council Member (Atlanta, GA)

District 2
Ivory Young, Jr.

Council Member (Atlanta, GA)

District 3
Cleta Winslow

Council Member (Atlanta, GA)

District 4
Natalyn Archibong

Council Member (Atlanta, GA)

District 5
Alex Wan

Council Member (Atlanta, GA)

District 6
Howard Shook

Council Member (Atlanta, GA)

District 7
Yolanda Adrean

Council Member (Atlanta, GA)

District 8
Felicia Moore

Council Member (Atlanta, GA)

District 9
Clarence Martin

Council Member (Atlanta, GA)

District 10
Keisha Bottoms

Council Member (Atlanta, GA)

District 11
Joyce Sheperd

Council Member (Atlanta, GA)

District 12
Michael Bond

Council Member (Atlanta, GA)

At-Large
Andre Dickens

Council Member (Atlanta, GA)

At-Large
Mary Norwood

Council Member (Atlanta, GA)

At-Large
William Fennoy

Commissioner (Augusta-Richmond County, GA)

District 1
Dennis Williams

Commissioner (Augusta-Richmond County, GA)

District 2
Mary Davis

Commissioner (Augusta-Richmond County, GA)

District 3
Sammie Sias

Commissioner (Augusta-Richmond County, GA)

District 4
Bill Lockett, Sr.

Commissioner (Augusta-Richmond County, GA)

District 5
Ben Hasan

Commissioner (Augusta-Richmond County, GA)

District 6
Sean Frantom

Commissioner (Augusta-Richmond County, GA)

District 7
Wayne Guilfoyle

Commissioner (Augusta-Richmond County, GA)

District 8
Marion Williams

Commissioner (Augusta-Richmond County, GA)

District 9
Grady Smith

Commissioner (Augusta-Richmond County, GA)

District 10
Jerry Barnes

Councilor (Columbus, GA)

District 1
Gary Allen

Councilor (Columbus, GA)

District 6
Evelyn Woodson

Councilor (Columbus, GA)

District 7
Tom Buck

Councilor (Columbus, GA)

District 8
Judy Thomas

Councilor (Columbus, GA)

District 9
Berry Henderson

Councilor (Columbus, GA)

District 10
Alexander Gothard

Council Member (East Point, GA)

Ward A
Sharon Shropshire

Council Member (East Point, GA)

Ward A
Karen Renee

Council Member (East Point, GA)

Ward B
Lance Rhodes

Council Member (East Point, GA)

Ward B
Myron Cook

Council Member (East Point, GA)

Ward C
Nanette Saucier

Council Member (East Point, GA)

Ward C
Deana Ingraham

Council Member (East Point, GA)

Ward D
Latonya Martin

Council Member (East Point, GA)

Ward D
Charles Frasier

Council Member (Hinesville, GA)

District 1
Jason Floyd

Council Member (Hinesville, GA)

District 2
David Anderson

Council Member (Hinesville, GA)

District 3
Keith Jenkins

Council Member (Hinesville, GA)

District 4
Kenneth Shaw

Council Member (Hinesville, GA)

District 5
Gary Bechtel

Commissioner (Macon, GA)

Ward 1
Ed DeFore

Commissioner (Macon, GA)

Ward 2
Larry Shlesinger

Commissioner (Macon, GA)

Ward 2
Elaine Lucas

Commissioner (Macon, GA)

Ward 3
Mallory Jones

Commissioner (Macon, GA)

Ward 4
Virgil Watkins, Jr.

Commissioner (Macon, GA)

Ward 4
Bert Bivins III

Commissioner (Macon, GA)

Ward 5
Scotty Sheperd

Commissioner (Macon, GA)

At-Large
Stuart Fleming

Council Member (Marietta, GA)

Ward 1
Griffin Chalfant

Council Member (Marietta, GA)

Ward 2
Johnny Walker

Council Member (Marietta, GA)

Ward 3
Andy G.A. Morris

Council Member (Marietta, GA)

Ward 4
Anthony Coleman

Council Member (Marietta, GA)

Ward 5
Michelle Kelly

Council Member (Marietta, GA)

Ward 6
Philip Goldstein

Council Member (Marietta, GA)

Ward 7
Terry Ernst

Council Member (Peachtree City, GA)

Post 4
Eric Imker

Council Member (Peachtree City, GA)

Post 1
Mike King

Council Member (Peachtree City, GA)

Post 2
Kim Learnard

Council Member (Peachtree City, GA)

Post 3
Bill Irmscher

Commissioner (Rome, GA)

Ward 1
Milton Slack III

Commissioner (Rome, GA)

Ward 1
Howard Wachsteter

Commissioner (Rome, GA)

Ward 1
Wendy Davis

Commissioner (Rome, GA)

Ward 2
Jamie Doss

Commissioner (Rome, GA)

Ward 2
Sue Lee

Commissioner (Rome, GA)

Ward 2
Kim Canada

Commissioner (Rome, GA)

Ward 3
Bill Collins

Commissioner (Rome, GA)

Ward 3
Evie McNiece

Commissioner (Rome, GA)

Ward 3
Nancy Diamond

Council Member (Roswell, GA)

Post 6
Rich Dippolito

Council Member (Roswell, GA)

Post 1
Kent Igleheart

Council Member (Roswell, GA)

Post 4
Jerry Orlans

Council Member (Roswell, GA)

Post 5
Becky Wynn

Council Member (Roswell, GA)

Post 2
Van Johnson II

Alderman (Savannah, GA)

District 1
Mary Osborne

Alderman (Savannah, GA)

District 2
John Hall

Alderman (Savannah, GA)

District 3
Mary Sprague

Alderman (Savannah, GA)

District 4
Estella Shabazz

Alderman (Savannah, GA)

District 5
Tony Thomas

Alderman (Savannah, GA)

District 6
Carolyn Bell

Alderman (Savannah, GA)

At-Large
Tom Bordeaux

Alderman (Savannah, GA)
No Party Affiliation
At-Large
Melleny Pritchett

Council Member (Smyrna, GA)

Ward 1
Andrea Blustein

Council Member (Smyrna, GA)

Ward 2
Teri Anulewicz

Council Member (Smyrna, GA)

Ward 3
Charles Welch

Council Member (Smyrna, GA)

Ward 4
Susan Wilkinson

Council Member (Smyrna, GA)

Ward 5
Wade Lnenicka

Council Member (Smyrna, GA)

Ward 6
Ron Fennel

Council Member (Smyrna, GA)

Ward 7
James Wright

Council Member (Valdosta, GA)

District 1
Sandra Tooley

Council Member (Valdosta, GA)

District 2
Joseph Vickers

Council Member (Valdosta, GA)

District 3
Alvin Payton, Jr.

Council Member (Valdosta, GA)

District 4
Timothy Carroll

Council Member (Valdosta, GA)

District 5
Robert Yost

Council Member (Valdosta, GA)

District 6
Ben Norton

Council Member (Valdosta, GA)

At-Large
Mike Davis

Council Member (Warner Robins, GA)

Post 6
Clifford Holmes, Jr.

Council Member (Warner Robins, GA)

Post 5
Keith Lauritsen

Council Member (Warner Robins, GA)

Post 3
Carolyn Robbins

Council Member (Warner Robins, GA)

Post 2
Chuck Shaheen

Council Member (Warner Robins, GA)

Post 1
Tim Thomas

Council Member (Warner Robins, GA)

Post 4
Sarah Boatright

Commissioner (Appling County, GA)

District 1
Theodore Wilkerson

Commissioner (Appling County, GA)

District 2
Daryl Edwards

Commissioner (Appling County, GA)

District 3
Ronald Rentz

Commissioner (Appling County, GA)

District 4
Charlie Leggett

Commissioner (Appling County, GA)

District 5
Charles Parker

Chairman (Appling County, GA)

At-Large
Sharyn Dickerson

Commissioner (Athens-Clarke County, GA)

District 1
Harry Sims

Commissioner (Athens-Clarke County, GA)

District 2
Melissa Link

Commissioner (Athens-Clarke County, GA)

District 3
Allison Wright

Commissioner (Athens-Clarke County, GA)

District 4
Jared Bailey

Commissioner (Athens-Clarke County, GA)

District 5
Jerry Nesmith

Commissioner (Athens-Clarke County, GA)

District 6
Diane Bell

Commissioner (Athens-Clarke County, GA)

District 7
Andy Herod

Commissioner (Athens-Clarke County, GA)

District 8
Kelly Girtz

Commissioner (Athens-Clarke County, GA)

District 9
Mike Hamby

Commissioner (Athens-Clarke County, GA)

District 10
Jimmy Roberts, Jr.

Commissioner (Atkinson County, GA)

District 1
Gloria Farrell

Commissioner (Atkinson County, GA)

District 2
Charlton Gillis

Commissioner (Atkinson County, GA)

District 3
Danny Spikes

Commissioner (Atkinson County, GA)

District 4
Travis Ursrey

Commissioner (Atkinson County, GA)

District 5
Lace Futch

Chair of County Board (Atkinson County, GA)

At-Large
Lee Hagans

Commissioner (Bacon County, GA)

District 1
Kenny Murphy

Commissioner (Bacon County, GA)
No Party Affiliation
District 3
Hobert Taylor

Commissioner (Bacon County, GA)
Democratic
District 4
Larry Smith

Commissioner (Bacon County, GA)

District 5
Charles Newberry

Commissioner (Bacon County, GA)

District 6
Anthony Hutto

Chairman (Bacon County, GA)

At-Large
Matt Bryan

Commissioner (Baker County, GA)

At-Large
James Coker

Commissioner (Baker County, GA)

At-Large
Vann Irvin

Commissioner (Baker County, GA)

At-Large
Tommy Rentz

Commissioner (Baker County, GA)

At-Large
Constance Hobbs

Chairman (Baker County, GA)

At-Large
Emily Davis

Commissioner (Baldwin County, GA)

District 1
Tommy French

Commissioner (Baldwin County, GA)

District 2
Sammy Hall

Commissioner (Baldwin County, GA)

District 3
Henry Craig

Commissioner (Baldwin County, GA)

District 4
John Westmoreland

Commissioner (Baldwin County, GA)

District 5
David Duckett

Commissioner (Banks County, GA)

At-Large
Danny Maxwell

Commissioner (Banks County, GA)

At-Large
Sammy Reece

Commissioner (Banks County, GA)

At-Large
Charles Turk

Commissioner (Banks County, GA)

At-Large
Jimmie Hooper

Chairman (Banks County, GA)

At-Large
Joe Goodman

Commissioner (Barrow County, GA)
Republican
District 1
Kenny Shook

Commissioner (Barrow County, GA)
Republican
District 2
Isaiah Berry

Commissioner (Barrow County, GA)
Republican
District 4
Billy Parks

Commissioner (Barrow County, GA)
Republican
District 5
Ben Hendrix

Commissioner (Barrow County, GA)
Republican
District 6
Pat Graham

Chairman (Barrow County, GA)
Republican
At-Large
Steve Taylor

Sole Commissioner (Bartow County, GA)

At-Large
Bennie Calloway

Commissioner (Ben Hill County, GA)

At-Large
Daniel Cowan

Commissioner (Ben Hill County, GA)

At-Large
Philip Jay III

Commissioner (Ben Hill County, GA)

At-Large
O.D. Netter, Jr.

Commissioner (Ben Hill County, GA)

At-Large
John Nugent

Commissioner (Berrien County, GA)

District 1
Doc Sumner

Commissioner (Berrien County, GA)

District 2
Jimmy Parker

Commissioner (Berrien County, GA)
Republican
District 3
Robert Griner

Commissioner (Berrien County, GA)
Republican
District 4
Steve Sumner

Commissioner (Berrien County, GA)

District 5
Lonzy Edwards

Commissioner (Bibb County, GA)

District 1
Bert Bivins III

Commissioner (Bibb County, GA)

District 2
Elmo Richardson

Commissioner (Bibb County, GA)

District 3
Joe Allen

Commissioner (Bibb County, GA)

District 4
Samuel Hart

Commissioner (Bibb County, GA)

At-Large
Robert Brockman

Sole Commissioner (Bleckley County, GA)

At-Large
Michael Edgy

Commissioner (Brantley County, GA)

At-Large
Brian Hendrix

Commissioner (Brantley County, GA)

At-Large
James Spradley

Commissioner (Brantley County, GA)

At-Large
Charlie Summerlin

Commissioner (Brantley County, GA)

At-Large
Chris Harris

Chair of County Board (Brantley County, GA)

At-Large
Dale Halligan

Clerk (Brantley County, GA)

At-Large
Joe Wingate

Commissioner (Brooks County, GA)

District 1
Sanford Jones

Commissioner (Brooks County, GA)

District 2
Willie Codie

Commissioner (Brooks County, GA)

District 3
James Maxwell

Commissioner (Brooks County, GA)

District 5
Mira Exum

Chairman (Brooks County, GA)

District 4
Noah Covington

Commissioner (Bryan County, GA)

District 1
Wade Price

Commissioner (Bryan County, GA)

District 2
Steve Myers

Commissioner (Bryan County, GA)

District 3
Carter Infinger

Commissioner (Bryan County, GA)

District 4
Rick Gardner

Commissioner (Bryan County, GA)

District 5
Jimmy Burnsed

Chairman (Bryan County, GA)

At-Large
Garett Nevil

Chair of Commission (Bulloch County, GA)

At-Large
Ray Mosley

Commissioner (Bulloch County, GA)

1A
Anthony Simmons

Commissioner (Bulloch County, GA)

1B
Carolyn Ethridge

Commissioner (Bulloch County, GA)

2A
Walter Gibson

Commissioner (Bulloch County, GA)

2B
Roy Thompson

Commissioner (Bulloch County, GA)

2C
Robert Rushing

Commissioner (Bulloch County, GA)

2D
Lucious Abrams, Jr.

Commissioner (Burke County, GA)

District 1
Terri Kelly

Commissioner (Burke County, GA)

District 2
Allen DeLaigle

Commissioner (Burke County, GA)

District 4
George Deloach

Commissioner (Burke County, GA)

District 5
R. Crockett

Chair of County Council (Burke County, GA)

District 3
Gator Hodges

Commissioner (Butts County, GA)
Republican
District 1
Robert Henderson

Commissioner (Butts County, GA)
Democratic
District 2
Joe Brown

Commissioner (Butts County, GA)

District 3
Jalaludin Douglas

Commissioner (Butts County, GA)

District 4
Roger McDaniel

Commissioner (Butts County, GA)

District 5
Brenda Weatherby

Commissioner (Calhoun County, GA)

District 2
Richard West

Commissioner (Calhoun County, GA)

District 4
Charlie Williams

Commissioner (Calhoun County, GA)

District 5
Wiliam Hawkins

Commissioner (Calhoun County, GA)

At-Large
Conner Collins

Chair of County Council (Calhoun County, GA)

At-Large
Willis Keene

Commissioner (Camden County, GA)

District 1
Chuck Clark

Commissioner (Camden County, GA)

District 2
James Starline

Commissioner (Camden County, GA)

District 3
Gary Blount

Commissioner (Camden County, GA)

District 4
Tom Sheppard

Commissioner (Camden County, GA)

District 5
Henry Meridy

Commissioner (Candler County, GA)
Democratic
District 1
David Jones

Commissioner (Candler County, GA)

District 2
David Robinson

Commissioner (Candler County, GA)

District 3
Donny Wells

Commissioner (Candler County, GA)

District 4
Glyn Thrift

Chairman (Candler County, GA)

At-Large
Trent North

Commissioner (Carroll County, GA)

District 1
Vicki Anderson

Commissioner (Carroll County, GA)

District 2
Tommy Lee

Commissioner (Carroll County, GA)

District 3
Michelle Morgan

Commissioner (Carroll County, GA)

District 4
Kevin Jackson

Commissioner (Carroll County, GA)

District 5
George Chambers

Commissioner (Carroll County, GA)

District 6
Marty Smith

Chairman (Carroll County, GA)

At-Large
Jeff Long

Commissioner (Catoosa County, GA)

District 1
Bobby Winters

Commissioner (Catoosa County, GA)

District 2
Jim Cutler

Commissioner (Catoosa County, GA)

District 3
Ray Johnson

Commissioner (Catoosa County, GA)

District 4
Keith Greene

Chairman (Catoosa County, GA)

At-Large
Alphya Benefield

Commissioner (Charlton County, GA)

District 1
James Everett

Commissioner (Charlton County, GA)

District 2
Jesse Crews, Jr.

Commissioner (Charlton County, GA)

District 3
Ronnie Pollock

Commissioner (Charlton County, GA)

District 4
Lucas Gowen

Commissioner (Charlton County, GA)

District 5
Helen Stone

Commissioner (Chatham County, GA)

District 1
James Holmes

Commissioner (Chatham County, GA)

District 2
Tony Center

Commissioner (Chatham County, GA)

District 3
Patrick Farrell

Commissioner (Chatham County, GA)

District 4
Yusuff Shabazz

Commissioner (Chatham County, GA)

District 5
Lori Brady

Commissioner (Chatham County, GA)

District 6
Dean Kicklighter

Commissioner (Chatham County, GA)

District 7
Priscilla Thomas

Commissioner (Chatham County, GA)

District 8
Albert Scott

Chairman (Chatham County, GA)

At-Large
Gerald Douglas

Commissioner (Chattahoochee County, GA)

At-Large
James Lawrence

Commissioner (Chattahoochee County, GA)

At-Large
Donald Moore

Commissioner (Chattahoochee County, GA)

At-Large
Walter Rosso

Commissioner (Chattahoochee County, GA)

At-Large
Emmett Moore, Jr.

Chairman (Chattahoochee County, GA)

At-Large
Jason Winters

Sole Commissioner (Chattooga County, GA)

At-Large
Scott Gordon

Commissioner (Cherokee County, GA)

At-Large
Raymond Gunnin

Commissioner (Cherokee County, GA)

At-Large
Brian Poole

Commissioner (Cherokee County, GA)

At-Large
Steve West

Commissioner (Cherokee County, GA)

At-Large
Buzz Aherns

Chairman (Cherokee County, GA)

At-Large
Curtis Hubbard

Commissioner (Clay County, GA)

District 1
David Shivers

Commissioner (Clay County, GA)

District 2
James Snyder

Commissioner (Clay County, GA)

District 3
James Davenport

Commissioner (Clay County, GA)
Democratic
District 4
Ernest Jenkins

Commissioner (Clay County, GA)

District 5
Sonna Gregory

Commissioner (Clayton County, GA)

District 1
Gail Hambrick

Commissioner (Clayton County, GA)

District 2
Shana Rooks

Commissioner (Clayton County, GA)

District 3
Michael Edmonson

Commissioner (Clayton County, GA)

District 4
Jeffrey Turner

Chairman (Clayton County, GA)

At-Large
Kenton McLaine

Commissioner (Clinch County, GA)

District 1
Chad Brown

Commissioner (Clinch County, GA)
Democratic
District 2
Roger Metts

Commissioner (Clinch County, GA)

District 3
Debra Thomas

Commissioner (Clinch County, GA)
Democratic
District 4
Henry Moylan

Commissioner (Clinch County, GA)

District 5
Bob Weatherford

Commissioner (Cobb County, GA)

District 1
Bob Ott

Commissioner (Cobb County, GA)

District 2
JoAnn Birrell

Commissioner (Cobb County, GA)
Republican
District 3
Lisa Cupid

Commissioner (Cobb County, GA)

District 4
Tim Lee

Chairman (Cobb County, GA)

At-Large
Oscar Paulk

Commissioner (Coffee County, GA)

District 1
Jimmy Kitchens

Commissioner (Coffee County, GA)
Democratic
District 2
AJ Dovers

Commissioner (Coffee County, GA)

District 3
John Jovers

Commissioner (Coffee County, GA)

District 4
Charles Deen

Commissioner (Coffee County, GA)

District 5
Luke Strong, Jr.

Commissioner (Colquitt County, GA)

District 1
James Giddens

Commissioner (Colquitt County, GA)

District 2
Marc Demott

Commissioner (Colquitt County, GA)

District 3
Donna Herndon

Commissioner (Colquitt County, GA)

District 4
Paul Nagy

Commissioner (Colquitt County, GA)

District 5
Johnny Hardin

Commissioner (Colquitt County, GA)
Democratic
District 6
Terry Clark

Chairman (Colquitt County, GA)

District 7
Terry Clark

Chairman (Colquitt County, GA)

District 7
Ron Cross

Chair of Commission (Columbia County, GA)

At-Large
Doug Duncan

Commissioner (Columbia County, GA)

District 1
Trey Allen

Commissioner (Columbia County, GA)

District 2
Mack Taylor

Commissioner (Columbia County, GA)

District 3
William Morris

Commissioner (Columbia County, GA)

District 4
Debra Robinson

Commissioner (Cook County, GA)

District 1
Michael Dinnerman

Commissioner (Cook County, GA)
Democratic
District 2
Randy Lane

Commissioner (Cook County, GA)

District 4
Dwight Purvis

Commissioner (Cook County, GA)

District 5
Jeff Lane

Chairman (Cook County, GA)

District 3
Paul Poole

Commissioner (Coweta County, GA)

District 1
Tim Lassetter

Commissioner (Coweta County, GA)

District 2
Bob Blackburn

Commissioner (Coweta County, GA)

District 3
Rodney Brooks

Commissioner (Coweta County, GA)

District 4
Al Smith

Commissioner (Coweta County, GA)

District 5
Frank Hollis

Commissioner (Crawford County, GA)

District 1
Bobby Blasingame

Commissioner (Crawford County, GA)

District 2
Dean Fripp

Commissioner (Crawford County, GA)

District 3
John Thomas

Commissioner (Crawford County, GA)

District 4
Paul Chapman

Commissioner (Crawford County, GA)

District 5
Sam Farrow

Commissioner (Crisp County, GA)

At-Large
Larry Felton

Commissioner (Crisp County, GA)

At-Large
Clark Henderson

Commissioner (Crisp County, GA)

At-Large
Wallace Mathis

Commissioner (Crisp County, GA)

At-Large
Arthur Nance

Commissioner (Crisp County, GA)

At-Large
Ted Rumley

County Executive (Dade County, GA)

At-Large
Mitchell Smith

Commissioner (Dade County, GA)

District 1
Scottie Pittman

Commissioner (Dade County, GA)
Democratic
District 2
Robert Goff

Commissioner (Dade County, GA)

District 3
Alan Bradford

Commissioner (Dade County, GA)

District 4
Mike Berg

Chair of Commission (Dawson County, GA)

At-Large
Sharon Faussett

Commissioner (Dawson County, GA)

District 1
James Swafford

Commissioner (Dawson County, GA)

District 2
Jimmy Hamby

Commissioner (Dawson County, GA)

District 3
Julie Nix

Commissioner (Dawson County, GA)
Republican
District 4
Nancy Jester

Commissioner (DeKalb County, GA)

District 1
Jeff Rader

Commissioner (DeKalb County, GA)
Democratic
District 2
Larry Johnson

Commissioner (DeKalb County, GA)
Democratic
District 3
Sharon Barnes-Sutton

Commissioner (DeKalb County, GA)

District 4
Lee May

Commissioner (DeKalb County, GA)
Democratic
District 5
Kathie Gannon

Commissioner (DeKalb County, GA)
Democratic
District 6
Stan Watson

Commissioner (DeKalb County, GA)

District 7
George Anderson

Commissioner (Decatur County, GA)

District 1
David Moseley

Commissioner (Decatur County, GA)

District 2
Dennis Brinson

Commissioner (Decatur County, GA)

District 3
Rusty Davis

Commissioner (Decatur County, GA)

District 4
Russell Smith

Commissioner (Decatur County, GA)

District 5
Pete Stephens

Commissioner (Decatur County, GA)

District 6
Dan McCranie

Chair of Commission (Dodge County, GA)

At-Large
William Howell, Jr.

Commissioner (Dodge County, GA)
Democratic
District 1
Terry Niblett

Commissioner (Dodge County, GA)

District 2
Brian Watkins

Commissioner (Dodge County, GA)

District 3
Karen Cheek

Commissioner (Dodge County, GA)

District 4
Charles Anderson

Commissioner (Dooly County, GA)

District 1
Terrell Hudson

Commissioner (Dooly County, GA)

District 2
Eugene Cason

Commissioner (Dooly County, GA)

District 3
Harry Ward

Commissioner (Dooly County, GA)

District 4
David Barron

Commissioner (Dooly County, GA)

District 5
Jon Howard

Commissioner (Dougherty County, GA)

District 1
Bobby Coleman

Commissioner (Dougherty County, GA)

District 2
BJ Fletcher

Commissioner (Dougherty County, GA)

District 3
Roger Marietta

Commissioner (Dougherty County, GA)

District 4
Bob Langstaff, Jr.

Commissioner (Dougherty County, GA)

District 5
Tommie Postell

Commissioner (Dougherty County, GA)

District 6
Tom Worthan

Chair of Commission (Douglas County, GA)

At-Large
Henry Mitchell III

Commissioner (Douglas County, GA)

District 1
Kelly Robinson

Commissioner (Douglas County, GA)

District 2
Mike Mulcare

Commissioner (Douglas County, GA)

District 3
Ann Guider

Commissioner (Douglas County, GA)

District 4
Jeffrey Haynes

Commissioner (Early County, GA)

District 2
Taylor Bridges

Commissioner (Early County, GA)

District 4
LaDon Durham

Commissioner (Early County, GA)

At-Large
Charlie Sol

Commissioner (Early County, GA)

At-Large
June Merritt

Chairman (Early County, GA)

At-Large
Bobby Walker

Commissioner (Echols County, GA)

District 1
Robert Davis

Commissioner (Echols County, GA)

District 2
Jim Carter

Commissioner (Echols County, GA)

District 3
Forrest Floyd

Commissioner (Effingham County, GA)

District 1
Vera Jones

Commissioner (Effingham County, GA)

District 2
Jamie Deloach

Commissioner (Effingham County, GA)

District 3
Reginald Loper, Sr.

Commissioner (Effingham County, GA)

District 4
Phil Kieffer

Commissioner (Effingham County, GA)

District 5
Wendall Kessler

Chairman (Effingham County, GA)

At-Large
Horace Harper

Commissioner (Elbert County, GA)
Democratic
District 1
Harold Reynolds

Commissioner (Elbert County, GA)

District 2
Frank Eaves

Commissioner (Elbert County, GA)

District 3
Kenneth Ashworth

Commissioner (Elbert County, GA)

District 4
Freddie Jones

Commissioner (Elbert County, GA)

District 5
Tommy Lyon

Chairman (Elbert County, GA)

At-Large
Desse Davis

Commissioner (Emanuel County, GA)

District 1
Keith Thompson

Commissioner (Emanuel County, GA)

District 2
Hugh Foskey

Commissioner (Emanuel County, GA)

District 3
Rusty Lane

Commissioner (Emanuel County, GA)

District 4
Matt Blackburn

Commissioner (Emanuel County, GA)

District 5
Shela Holland

Commissioner (Evans County, GA)

District 1
Jill Griffin

Commissioner (Evans County, GA)

District 2
Delmas Beasley, Jr.

Commissioner (Evans County, GA)

District 3
Jack Pinckard

Commissioner (Evans County, GA)

District 4
Gary Bell

Commissioner (Evans County, GA)

District 5
Irene Burney

Commissioner (Evans County, GA)

District 6
Earl Johnson

Commissioner (Fannin County, GA)

District 1
Larry Sosebee

Commissioner (Fannin County, GA)

District 2
Bill Simonds

Commissioner (Fannin County, GA)

At-Large
David Barlow

Commissioner (Fayette County, GA)

At-Large
Steve Brown

Commissioner (Fayette County, GA)

At-Large
Pota Coston

Commissioner (Fayette County, GA)

At-Large
Randy Ognio

Commissioner (Fayette County, GA)

At-Large
Charles Oddo

Chairman (Fayette County, GA)

At-Large
Rhonda Wallace

Commissioner (Floyd County, GA)

District 1
Garry Fricks

Commissioner (Floyd County, GA)

District 2
Irwin Bagwell

Commissioner (Floyd County, GA)

District 3
Larry Maxey

Commissioner (Floyd County, GA)

District 4
Scotty Hancock

Commissioner (Floyd County, GA)

District 5
R. Amos

Commissioner (Forsyth County, GA)

District 1
Brian Tam

Commissioner (Forsyth County, GA)
Republican
District 2
Todd Levent

Commissioner (Forsyth County, GA)

District 3
Cindy Mill

Commissioner (Forsyth County, GA)

District 4
Jim Boff

Commissioner (Forsyth County, GA)

District 5
Samuel Elrod

Chair of Commission (Franklin County, GA)
Republican
At-Large
Angela Whidby

Commissioner (Franklin County, GA)

District 1
Charles Cawthon

Commissioner (Franklin County, GA)

District 2
Jeffrey Jacques

Commissioner (Franklin County, GA)
Republican
District 3
Clint Harper

Commissioner (Franklin County, GA)

District 4
Liz Hausmann

Commissioner (Fulton County, GA)

District 1
Bob Ellis

Commissioner (Fulton County, GA)

District 2
Lee Morris

Commissioner (Fulton County, GA)

District 3
Joan Garner

Commissioner (Fulton County, GA)

District 4
Marvin Arrington

Commissioner (Fulton County, GA)

District 5
Emma Darnell

Commissioner (Fulton County, GA)
Democratic
District 6
John Eaves

Commissioner (Fulton County, GA)
Democratic
District 7
Dallas Miller

Commissioner (Gilmer County, GA)

District 1
Travis Crouch

Commissioner (Gilmer County, GA)

District 2
Charlie Paris

Chairman (Gilmer County, GA)

At-Large
Lori Boyen

Commissioner (Glascock County, GA)

Gibson
Barbra Hadden

Commissioner (Glascock County, GA)

Mill
Audrey Chalker

Chairman (Glascock County, GA)

Mitchell
Dale Provenzano

Commissioner (Glynn County, GA)

District 2
Richard Strickland

Commissioner (Glynn County, GA)

District 3
Bill Brunson

Commissioner (Glynn County, GA)

District 4
Bob Coleman

Commissioner (Glynn County, GA)

At-Large
Mark Stambaugh

Commissioner (Glynn County, GA)

At-Large
Michael Browning

Chairman (Glynn County, GA)

District 1
Kevin Cunningham

Commissioner (Gordon County, GA)

At-Large
Jeff Gazaway

Commissioner (Gordon County, GA)

At-Large
Norris Sexton

Commissioner (Gordon County, GA)

At-Large
Chad Steward

Commissioner (Gordon County, GA)

At-Large
Becky Hood

Chairman (Gordon County, GA)

At-Large
Elwyn Childs

Commissioner (Grady County, GA)

District 1
Ray Prince

Commissioner (Grady County, GA)

District 2
Charles Norton

Commissioner (Grady County, GA)
Democratic
District 3
Lafaye Copeland

Commissioner (Grady County, GA)

District 4
T. David

Commissioner (Grady County, GA)

District 5
Angela Deering

Commissioner (Greene County, GA)

District 1
Titus Andrews, Sr.

Commissioner (Greene County, GA)
Democratic
District 2
Jeffery Smith

Commissioner (Greene County, GA)

District 3
Jimmy Britt

Commissioner (Greene County, GA)

District 4
Ed Bullard

Chairman (Greene County, GA)

At-Large
Jace Brooks

Commissioner (Gwinnett County, GA)

District 1
Lynette Howard

Commissioner (Gwinnett County, GA)

District 2
Tommy Hunter

Commissioner (Gwinnett County, GA)

District 3
John Heard

Commissioner (Gwinnett County, GA)

District 4
Charlotte Nash

Commissioner (Gwinnett County, GA)

At-Large
Sonny James

Commissioner (Habersham County, GA)

District 1
Andrea Harper

Commissioner (Habersham County, GA)

District 2
Victor Anderson

Commissioner (Habersham County, GA)

District 3
Natalie Crawford

Commissioner (Habersham County, GA)

District 4
Ed Nichols

Commissioner (Habersham County, GA)

District 5
Kathy Cooper

Commissioner (Hall County, GA)

District 1
Billy Powell

Commissioner (Hall County, GA)

District 2
Scott Gibbs

Commissioner (Hall County, GA)

District 3
Jeff Stowe

Commissioner (Hall County, GA)

District 4
Richard Mecum

Chairman (Hall County, GA)

At-Large
Gloria Cooper

Commissioner (Hancock County, GA)

District 1
Steve Hill

Commissioner (Hancock County, GA)

District 2
Jesse Bolden

Commissioner (Hancock County, GA)

District 3
Teresa Kell

Commissioner (Hancock County, GA)

District 4
Helen Hudson

Chairman (Hancock County, GA)

At-Large
Allen Poole

Chair of Commission (Haralson County, GA)

At-Large
Kenneth Smith

Commissioner (Haralson County, GA)

District 1
Jamie Bennett

Commissioner (Haralson County, GA)

District 2
John Dobbs

Commissioner (Haralson County, GA)

District 3
Sammy Robinson

Commissioner (Haralson County, GA)

District 4
Martha Chewning

Commissioner (Harris County, GA)

District 1
Jim Woods

Commissioner (Harris County, GA)

District 2
Becky Langston

Commissioner (Harris County, GA)

District 3
J. Lange

Commissioner (Harris County, GA)

District 4
Joey Loudermilk

Commissioner (Harris County, GA)

District 5
R.C. Oglesby

Commissioner (Hart County, GA)

District 1
Frankie Teasley

Commissioner (Hart County, GA)

District 2
Jimmy Carey

Commissioner (Hart County, GA)

District 3
Ricky Carter

Commissioner (Hart County, GA)

District 4
Joey Dorsey

Commissioner (Hart County, GA)

District 5
Larry Hooks

Commissioner (Heard County, GA)

District 1
Kerry Denney

Commissioner (Heard County, GA)

District 2
Gwen Caldwell

Commissioner (Heard County, GA)

District 3
Larry Hammond

Commissioner (Heard County, GA)

District 4
Joe Adams

Commissioner (Heard County, GA)

District 5
Lee Boone

Chairman (Heard County, GA)

At-Large
Bo Moss

Commissioner (Henry County, GA)

District 1
Brian Preston

Commissioner (Henry County, GA)

District 2
Gary Barham

Commissioner (Henry County, GA)

District 3
Blake Prince

Commissioner (Henry County, GA)

District 4
Bruce Holmes

Commissioner (Henry County, GA)

District 5
Tommy Smith

Chairman (Henry County, GA)

District 1
Tom McMichael

Commissioner (Houston County, GA)

At-Large
Gail Robinson

Commissioner (Houston County, GA)
Republican
Post 3
Tommy Stalnaker

Commissioner (Houston County, GA)

Post 1
Larry Thomson

Commissioner (Houston County, GA)

Post 4
H. Walker III

Commissioner (Houston County, GA)

Post 2
Joey Whitley

Chair of Commission (Irwin County, GA)

At-Large
Larry Harper

Commissioner (Irwin County, GA)

At-Large
Tony Hutto

Commissioner (Irwin County, GA)

At-Large
Aldene Tyson

Commissioner (Irwin County, GA)

At-Large
Billy Zorn

Commissioner (Irwin County, GA)

At-Large
Jim Hix

Commissioner (Jackson County, GA)

District 1
Chas Hardy

Commissioner (Jackson County, GA)

District 2
Ralph Richardson

Commissioner (Jackson County, GA)

District 3
Dwain Smith

Commissioner (Jackson County, GA)

District 4
Tom Crow

Chairman (Jackson County, GA)

District 1
Carl Pennamon

Commissioner (Jasper County, GA)

District 1
Bruce Henry

Commissioner (Jasper County, GA)

District 2
Gene Trammell

Commissioner (Jasper County, GA)

District 3
Craig Salmon

Commissioner (Jasper County, GA)

District 4
Doug Luke

Commissioner (Jasper County, GA)

District 5
Hirosha Thomas

Commissioner (Jeff Davis County, GA)

District 1
Wayne Hall

Commissioner (Jeff Davis County, GA)

District 2
Steve Toler

Commissioner (Jeff Davis County, GA)

District 3
Brad Crews

Commissioner (Jeff Davis County, GA)

District 4
Jerry Wooten

Commissioner (Jeff Davis County, GA)

District 5
Gonice Davis

Commissioner (Jefferson County, GA)

District 1
Johnny Davis

Commissioner (Jefferson County, GA)

District 2
Charles Davis

Commissioner (Jefferson County, GA)

District 3
Thomas New

Commissioner (Jefferson County, GA)
Democratic
District 4
Mitchell Mcgraw

Chairman (Jefferson County, GA)

At-Large
Pamelia Dwight

Commissioner (Jenkins County, GA)

At-Large
Cynthia Mcneelly

Commissioner (Jenkins County, GA)

At-Large
Jason Oglesby

Commissioner (Jenkins County, GA)

At-Large
Hiller Spann

Commissioner (Jenkins County, GA)

At-Large
James Henry

Chairman (Jenkins County, GA)

At-Large
Felice Pullen

Commissioner (Johnson County, GA)

District 1
James McAfees, Jr.

Commissioner (Johnson County, GA)

District 2
Jerronnay Darrisaw

Commissioner (Johnson County, GA)

District 3
Larry Pope

Commissioner (Johnson County, GA)

District 4
Jack Foskey

Commissioner (Johnson County, GA)

District 5
J. Hawkins

Chair of Commission (Jones County, GA)

At-Large
Larry Childs

Commissioner (Jones County, GA)

District 1
Jonathan Pitts

Commissioner (Jones County, GA)

District 2
Tommy Robinson

Commissioner (Jones County, GA)

District 3
Daylon Martin

Commissioner (Jones County, GA)

District 4
Bennie Horton

Commissioner (Lamar County, GA)

District 1
Robert Heiney

Commissioner (Lamar County, GA)

District 2
Van Baker

Commissioner (Lamar County, GA)

District 3
Nancy Thrash

Commissioner (Lamar County, GA)

District 4
Charles Glass

Chairman (Lamar County, GA)

At-Large
Paul Brockington

Commissioner (Lanier County, GA)

District 1
Harold Simpson

Commissioner (Lanier County, GA)

District 2
Scot Green

Commissioner (Lanier County, GA)

District 3
Dennis Fender

Commissioner (Lanier County, GA)

District 4
Alex Lee

Chairman (Lanier County, GA)

At-Large
Roscoe Brower

Commissioner (Laurens County, GA)

District 1
Jon Martin

Commissioner (Laurens County, GA)

District 2
Buddy Adams

Commissioner (Laurens County, GA)

District 3
Tommy Daniel

Commissioner (Laurens County, GA)

District 4
Emory Lake

Commissioner (Laurens County, GA)

District 5
Dennis Roland

Commissioner (Lee County, GA)

District 1
Luke Singletary

Commissioner (Lee County, GA)

District 2
Billy Mathis

Commissioner (Lee County, GA)

District 3
Rick Muggridge

Commissioner (Lee County, GA)

District 4
Greg Frich

Commissioner (Lee County, GA)

District 5
Marion Stevens, Sr.

Commissioner (Liberty County, GA)

District 1
Justin Frasier

Commissioner (Liberty County, GA)

District 2
Connie Thrift

Commissioner (Liberty County, GA)

District 3
Pat Bowen

Commissioner (Liberty County, GA)

District 4
Gary Gilliard

Commissioner (Liberty County, GA)

District 5
Eddie Walden

Commissioner (Liberty County, GA)

District 6
Donald Lovette

Chairman (Liberty County, GA)

At-Large
Virginia Williams

Commissioner (Lincoln County, GA)

District 1
Larry Collins

Commissioner (Lincoln County, GA)

District 2
Cooper Cliatt

Commissioner (Lincoln County, GA)

District 3
Richard Brown

Commissioner (Lincoln County, GA)

District 4
Wade Johnson

Chairman (Lincoln County, GA)

At-Large
Gerald Blocker

Commissioner (Long County, GA)

District 1
Willie Thompson

Commissioner (Long County, GA)

District 3
Clifton DeLoach

Commissioner (Long County, GA)

District 4
Robert Long

Commissioner (Long County, GA)

At-Large
Dwight Gordon

Chairman (Long County, GA)

At-Large
Joyce Evans

Commissioner (Lowndes County, GA)

At-Large
Clay Griner

Commissioner (Lowndes County, GA)

At-Large
Demarcus Marshall

Commissioner (Lowndes County, GA)

At-Large
Scott Orenstein

Commissioner (Lowndes County, GA)

At-Large
Mark Wisenbaker

Commissioner (Lowndes County, GA)

At-Large
Bill Slaughter

Chairman (Lowndes County, GA)

At-Large
Doug Sherrill

Commissioner (Lumpkin County, GA)

District 1
Steve Shaw

Commissioner (Lumpkin County, GA)

District 2
Rhett Stinger

Commissioner (Lumpkin County, GA)

District 3
Bob Pullen

Commissioner (Lumpkin County, GA)

District 4
Chris Dockery

Chairman (Lumpkin County, GA)

At-Large
Gordon Sutton

Commissioner (Macon County, GA)

District 1
Ben Haugabook

Commissioner (Macon County, GA)

District 2
Richmond Felton

Commissioner (Macon County, GA)

District 3
Mickey George

Commissioner (Macon County, GA)

District 4
Bill Melvin

Commissioner (Macon County, GA)

District 5
Stanley Thomas

Commissioner (Madison County, GA)

District 1
Dewitt Bond

Commissioner (Madison County, GA)

District 2
Mike Youngblood

Commissioner (Madison County, GA)

District 3
John Pethel, Sr.

Commissioner (Madison County, GA)

District 4
Jim Escoe

Commissioner (Madison County, GA)

District 5
Anthony Dove

Commissioner (Madison County, GA)

At-Large
Norman Royal

Commissioner (Marion County, GA)

District 1
Cecil McMickle

Commissioner (Marion County, GA)

District 2
Larry Ogan, Jr.

Commissioner (Marion County, GA)

District 3
George Neal, Jr.

Commissioner (Marion County, GA)

District 4
Steve Young

Commissioner (Marion County, GA)

At-Large
Charles Newton IV

Chair of Commission (McDuffie County, GA)

1A
Frederick Favors, Sr.

Commissioner (McDuffie County, GA)

1A
Sammie Wilson, Sr.

Commissioner (McDuffie County, GA)

1B
Paul McCorkle

Commissioner (McDuffie County, GA)

2A
William Jopling

Commissioner (McDuffie County, GA)

2B
Joel Williams

Commissioner (McIntosh County, GA)

District 1
David Stevens

Commissioner (McIntosh County, GA)

District 2
Charles Jordan

Commissioner (McIntosh County, GA)

District 3
Bill Watson

Commissioner (McIntosh County, GA)

District 4
Kelly Spratt

Commissioner (McIntosh County, GA)

District 5
Shirley Hines

Commissioner (Meriwether County, GA)

District 1
Rosla Plant

Commissioner (Meriwether County, GA)

District 2
Alfred McCoy

Commissioner (Meriwether County, GA)

District 3
Bryan Threadgill

Commissioner (Meriwether County, GA)

District 4
Beth Neely-Hadley

Commissioner (Meriwether County, GA)

District 5
Jerry Bush

Commissioner (Miller County, GA)

At-Large
Kreg Freeman

Commissioner (Miller County, GA)

At-Large
Clyde Jinks, Jr.

Commissioner (Miller County, GA)

At-Large
Frankie Phillips

Commissioner (Miller County, GA)

At-Large
Allen Worsley

Commissioner (Miller County, GA)

At-Large
Benjamin Hayward

Commissioner (Mitchell County, GA)

District 1
Keith Jones

Commissioner (Mitchell County, GA)

District 2
Reggie Bostick

Commissioner (Mitchell County, GA)

District 3
Julius Hatcher

Commissioner (Mitchell County, GA)

District 4
David Sullivan

Commissioner (Mitchell County, GA)

District 5
Larry Evans

Commissioner (Monroe County, GA)

District 1
James Ham

Commissioner (Monroe County, GA)

District 2
John Ambrose

Commissioner (Monroe County, GA)

District 3
Jason Lovett

Commissioner (Monroe County, GA)

District 4
Michael Bilderback

Chairman (Monroe County, GA)

At-Large
Vernon Sumner

Commissioner (Montgomery County, GA)

District 1
Tim Williamson

Commissioner (Montgomery County, GA)

District 2
Franklin Brantley

Commissioner (Montgomery County, GA)

District 3
Clarence Thomas

Commissioner (Montgomery County, GA)

District 3
Leland Adams

Commissioner (Montgomery County, GA)

District 4
Donald Harris

Commissioner (Morgan County, GA)

District 1
Andy Ainslie

Commissioner (Morgan County, GA)

District 2
Philip Clack

Commissioner (Morgan County, GA)

District 3
Ellen Warren

Commissioner (Morgan County, GA)

District 4
Ron Milton

Commissioner (Morgan County, GA)

District 5
Brittany Pittman

Sole Commissioner (Murray County, GA)

At-Large
Jerry Barnes

Commissioner (Muscogee-Columbus County, GA)

District 1
Glenn Davis

Commissioner (Muscogee-Columbus County, GA)

District 2
Bruce Huff, Jr.

Commissioner (Muscogee-Columbus County, GA)

District 3
Evelyn Turner-Pugh

Commissioner (Muscogee-Columbus County, GA)

District 4
Mike Baker

Commissioner (Muscogee-Columbus County, GA)

District 5
John Douglas

Commissioner (Newton County, GA)

District 1
Lanier Sims

Commissioner (Newton County, GA)

District 2
Nancy Schulz

Commissioner (Newton County, GA)

District 3
J.C. Henderson

Commissioner (Newton County, GA)

District 4
Levie Maddox

Commissioner (Newton County, GA)

District 5
Keith Ellis

Chairman (Newton County, GA)

At-Large
Melvin Davis

Chair of Commission (Oconee County, GA)

At-Large
John Daniell

Commissioner (Oconee County, GA)

Post 2
Jim Luke

Commissioner (Oconee County, GA)

Post 1
Mark Saxon

Commissioner (Oconee County, GA)

Post 4
W. E. Wilkes

Commissioner (Oconee County, GA)

Post 3
Phil Sanders

Commissioner (Oglethorpe County, GA)

District 1
Andy Saxon

Commissioner (Oglethorpe County, GA)

District 2
David Clark

Commissioner (Oglethorpe County, GA)

District 3
John Meyer

Commissioner (Oglethorpe County, GA)

District 4
George Gabriel

Commissioner (Oglethorpe County, GA)

District 5
Billy Pittard

Chairman (Oglethorpe County, GA)

At-Large
David Austin

Commissioner (Paulding County, GA)

At-Large
Dave Carmichael

Commissioner (Paulding County, GA)

Post 1
Vernon Collett

Commissioner (Paulding County, GA)

Post 3
Tony Crowe

Commissioner (Paulding County, GA)

Post 4
Todd Pownall

Commissioner (Paulding County, GA)

Post 2
Betty Hill

Commissioner (Peach County, GA)

Post 3
Roy Lewis

Commissioner (Peach County, GA)

Post 1
Martin Moseley

Commissioner (Peach County, GA)

Post 4
Walter Smith

Commissioner (Peach County, GA)

Post 2
Melvin Walker, Jr.

Commissioner (Peach County, GA)

Post 5
Jerry Barnes

Commissioner (Pickens County, GA)

At-Large
Becky Denney

Commissioner (Pickens County, GA)

At-Large
Robert Jones

Chairman (Pickens County, GA)

At-Large
Harold Rozier

Commissioner (Pierce County, GA)

District 1
Mike Streat

Commissioner (Pierce County, GA)

District 2
Randy Dixon

Commissioner (Pierce County, GA)

District 3
Lanier Walker

Commissioner (Pierce County, GA)

District 4
Neal Bennett

Chairman (Pierce County, GA)

At-Large
Tim Daniel

Commissioner (Pike County, GA)

District 1
Tim Guy

Commissioner (Pike County, GA)

District 2
Tommy Powers

Commissioner (Pike County, GA)

District 3
James Jenkins

Commissioner (Pike County, GA)

District 4
J. Johnson

Chairman (Pike County, GA)

At-Large
Ray Barber

Commissioner (Polk County, GA)

At-Large
Jennifer Hulsey

Commissioner (Polk County, GA)

At-Large
Marshell Thaxton

Commissioner (Polk County, GA)

At-Large
Jason Ward

Commissioner (Polk County, GA)

At-Large
Stefanie Burford

Chairman (Polk County, GA)

At-Large
Butch Hall

Sole Commissioner (Pulaski County, GA)

At-Large
Frederick Ward

Commissioner (Putnam County, GA)

District 1
Janie Reid

Commissioner (Putnam County, GA)

District 2
Alan Foster

Commissioner (Putnam County, GA)

District 3
Billy Webster

Commissioner (Putnam County, GA)

District 4
Stephen Hersey

Chairman (Putnam County, GA)

At-Large
Danny Blackmon

Commissioner (Quitman County, GA)

District 2
Carvel Lewis

Commissioner (Quitman County, GA)

District 3
David Kinsey

Commissioner (Quitman County, GA)

District 4
Willie Bussey, Jr.

Commissioner (Quitman County, GA)

District 5
Richard Morris

Chairman (Quitman County, GA)

At-Large
Stephen Arbitter

Commissioner (Rabun County, GA)

At-Large
Kay Darnell

Commissioner (Rabun County, GA)

At-Large
Bob Fink

Commissioner (Rabun County, GA)

At-Large
Will Nichols

Commissioner (Rabun County, GA)

At-Large
Greg James

Chairman (Rabun County, GA)

At-Large
Steve Jackson

Commissioner (Randolph County, GA)

District 1
Jimmy Bradley

Commissioner (Randolph County, GA)

District 2
Wesley Williams

Commissioner (Randolph County, GA)

District 3
Lamar White

Commissioner (Randolph County, GA)

District 4
William Fennoy

Commissioner (Augusta-Richmond County, GA)

District 1
Dennis Williams

Commissioner (Augusta-Richmond County, GA)

District 2
Mary Davis

Commissioner (Augusta-Richmond County, GA)

District 3
Sammie Sias

Commissioner (Augusta-Richmond County, GA)

District 4
Bill Lockett, Sr.

Commissioner (Augusta-Richmond County, GA)

District 5
Ben Hasan

Commissioner (Augusta-Richmond County, GA)

District 6
Sean Frantom

Commissioner (Augusta-Richmond County, GA)

District 7
Wayne Guilfoyle

Commissioner (Augusta-Richmond County, GA)

District 8
Marion Williams

Commissioner (Augusta-Richmond County, GA)

District 9
Grady Smith

Commissioner (Augusta-Richmond County, GA)

District 10
Oz Nesbitt, Sr.

Commissioner (Rockdale County, GA)

Post 1
Doreen Williams

Commissioner (Rockdale County, GA)

Post 2
Richard Oden

Chairman (Rockdale County, GA)

At-Large
Greg Barineau

Chair of Commission (Schley County, GA)

At-Large
Ken Wilson

Commissioner (Schley County, GA)

District 1
Angeli Smith

Commissioner (Schley County, GA)

District 2
Sandra Royal

Commissioner (Schley County, GA)

District 3
Douglas Jamieson

Commissioner (Schley County, GA)

District 4
J.C. Warren

Chair of Commission (Screven County, GA)

District 5
R. Gregg Ellison

Commissioner (Screven County, GA)

District 1
Dennis Lawton

Commissioner (Screven County, GA)

District 2
D. Evans

Commissioner (Screven County, GA)

District 3
Rusty Black

Commissioner (Screven County, GA)

District 4
Kim Parker

Commissioner (Screven County, GA)

District 6
James Griner, Jr.

Commissioner (Screven County, GA)

District 7
Chuck Orrick

Commissioner (Seminole County, GA)

District 1
Shelia Williams

Commissioner (Seminole County, GA)

District 2
Brenda Peterson

Commissioner (Seminole County, GA)

District 3
Darius Culverson

Commissioner (Seminole County, GA)

District 5
Roger Lane

Chairman (Seminole County, GA)

District 4
Gwen Flowers-Taylor

Commissioner (Spalding County, GA)

District 1
Raymond Ray

Commissioner (Spalding County, GA)

District 2
Rita Johnson

Commissioner (Spalding County, GA)

District 3
Bart Miller, Jr.

Commissioner (Spalding County, GA)

District 4
Donald Hawbaker

Commissioner (Spalding County, GA)

District 5
Dennis Bell

Commissioner (Stephens County, GA)

At-Large
Michelle Iester

Commissioner (Stephens County, GA)

At-Large
Stanley London

Commissioner (Stephens County, GA)

At-Large
Dean Scarborough

Commissioner (Stephens County, GA)

At-Large
Debbie Whitlock

Commissioner (Stephens County, GA)

At-Large
Joe Williams

Chair of Commission (Stewart County, GA)

District 4
Jimmy Lee

Commissioner (Stewart County, GA)

District 1
Joseph Williams

Commissioner (Stewart County, GA)

District 2
Ernie Brown

Commissioner (Stewart County, GA)

District 3
Arcola Scott

Commissioner (Stewart County, GA)

District 5
Clay Jones

Commissioner (Sumter County, GA)

District 1
Mark Waddell

Commissioner (Sumter County, GA)

District 2
George Torbert

Commissioner (Sumter County, GA)

District 3
Thomas Jordan

Commissioner (Sumter County, GA)

District 5
Randy Howard

Commission (Sumter County, GA)

District 4
Dixon Jordan

Commissioner (Talbot County, GA)

District 1
Ken Chapman

Commissioner (Talbot County, GA)

District 2