Senator Pam Roach's Public Statements

Biographical

Full Name: Pam Roach
Current Office: State Senate - District 31, Republican
First Elected: 11/06/1990
Last Elected: 11/02/2010
Next Election: 2014
On The Ballot: Running, Republican for State Senate - District 31
Primary Aug. 5, 2014
General Nov. 4, 2014
Gender: Female
Family: Husband: Jim; 5 Children
Birth Date: 04/26/1948
Birth Place: San Diego, CA
Home City: Auburn, WA
Religion: L.D.S.
Issue Category
Keyword Search
No matching public statements found.