Representative Dianne I. Primavera's Public Statements

Biographical

Full Name: Dianne I. Primavera
Current Office: State House - District 33, Democratic
First Elected: 11/06/2012
Last Elected: 11/06/2012
Next Election: 2014
On The Ballot: Running, Democratic for State House - District 33
General Nov. 4, 2014
Primary June 24, 2014
Gender: Female
Family: Divorced; 2 Children: Kelsey, Darcie
Birth Date: 01/28/1950
Birth Place: Denver, CO
Home City: Broomfield, CO
Religion: Catholic
Issue Category
Keyword Search