Representative Susan Fagan's Public Statements

Biographical

Full Name: Susan Fagan
Current Office: State House - 9 Position 1, Republican
First Elected: 11/03/2009
Last Elected: 11/06/2012
Next Election: 2014
On The Ballot: Running, Republican for State House - 9 Position 1
Primary Aug. 5, 2014
Gender: Female
Family: Widowed; 5 Children: Kris, Wylie, John, Jill, Jacqueline
Birth Date: 12/18/1947
Birth Place: Seattle, WA
Home City: Pullman, WA
Issue Category
Keyword Search