Representative Shelly Short's Public Statements

Biographical

Full Name: Shelly Short
Current Office: State House - 7 Position 1, Republican
First Elected: 11/04/2008
Last Elected: 11/06/2012
Next Election: 2014
On The Ballot: Running, Republican for State House - 7 Position 1
General Nov. 4, 2014
Primary Aug. 5, 2014
Gender: Female
Family: Husband: Mitch; 2 Children: Trevor, Brianna
Birth Date: 04/03/1962
Birth Place: Spokane, WA
Home City: Addy, WA
Religion: Catholic

http://www.vote4shelly.com/

Issue Category
Keyword Search
No matching public statements found.