Representative Donna Mayfield

Biographical

Full Name: Donna Mayfield
Current Office: State House - District 73, Republican
First Elected: 11/02/2010
Last Elected: 11/06/2012
Next Election: 2014
On The Ballot: Running, Republican for State House - District 73
General Nov. 4, 2014
Primary May 20, 2014
Gender: Female
Birth Date: 07/18/1955
Home City: Winchester, KY
Religion: Christian
Issue Category
Data Type




Contact Information

Campaign
2059 Elkin Station Road
Winchester, KY 40391

Capitol Webmail
http://www.lrc.ky.gov/Messages/H073.aspx

Capitol Website
http://www.lrc.ky.gov/legislator/h073.htm

Capitol
702 Capitol Ave
Annex Room 416
Frankfort, KY 40601
Phone: 502-564-8100 (Ext. 630)

District
2059 Elkin Station Rd
Winchester, KY 40391
Phone: 859-745-5941